Wyszukiwałeś:

946

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 946

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

 

Wątek na forum: Wadowicka obwodnica gotowa

WOW! 4 km w 4 lata. Niebywale. Jestem pod wrazeniem i pelny podziwu. ~Kuba

 

Renault z ogromną stratą

W ciągu pierwszej połowy 2009 roku Renault zanotowało gigantyczną stratę wwysokości 946 milionów Euro. Zysk koncernu spadł natomiast aż o 24,2%.

 

Za rok pojedziemy obwodnicą Żywca

Wszystko wskazuje, że z początkiem wakacji powinny wreszcie ruszyć pracebudowlane przy północnej obwodnicy Żywca. Główny inwestorWojewódzki Zarząd Dróg w Katowicach ogłosił przetarg na budowęniespełna 2 km nowej trasy.

 

Umowa na budowę obwodnicy Żywca podpisana

Podpisana została umowa na budowę obwodnicy Żywca. Zakończenie budowyplanowane jest do końca września 2011 roku. Pierwsza część robótobejmująca przebudowę fragmentu istniejącej drogi wojewódzkiej nr 946wraz z budową ronda powinna zostać wykonana do końca października tego roku.Budowa obwodnicy odciąży centrum miasta od ruchu tranzytowego w kierunkuMałopolski.

 

Odbudowa śląskich dróg wojewódzkich po powodzi

Zarząd Województwa Śląskiego wyznaczył listę prac remontowych wramach promesy rządowej na usuwanie skutków powodzi. Na liścieremontów znalazły się odcinki dróg wojewódzkich: nr 425 wKuźni Raciborskiej, nr 781 w Kocierzu Rychwałdzkim, 786 w miejscowości Knieja(gm. Przyrów) oraz 946 w Łękawicy i Ślemieniu.

 

Żywiec zyskał 2 km obwodnicę

19,5 mln zł kosztowało wybudowanie 2 kilometrowej północnej obwodnicyŻywca (woj. ślaskie). Od 17 listopada z nowej trasy moga korzystać kierowcy.W ramach inwestycji powstał nowy odcinek drogi wojewódzkiej: od rondaprzy nowym moście do stacji „Bliska” oraz przebudowany zostałodcinek ulicy Krakowskiej od nowego ronda do skrzyżowania z ulicą Beskidzką.Teraz samochody ciężarowe udające się w kierunku Suchej Beskidzkiej apóźniej Krakowa nie będą musiały wjeżdżać do zabytkowegośródmieścia Żywca.

 

Nowy przebieg dróg na Śląsku

Od nowego roku zmienił się przebieg dwóch odcinków drógwojewódzkich w Śląskiem. Zmiany dotyczą drógwojewódzkich nr 793 i 946.

 

Zamknięta DW 946 w Żywcu

DW 946 w Żywcu (ul. Krakowska) jest zamknięta. Zakończenie prac przewidywanejest na 30 czerwca 2013 r.

 

Zamknięta ul. Krakowska (DW 946) w Żywcu

Ulica Krakowska w Żywcu (DW 946) będzie zamknięta dla ruchu. Od lipca ub.roku trwa tu remont drogi na długości 250 m. Remont był konieczny ze względuna powstałe osuwisko.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019