Wyszukiwałeś:

955

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 955

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

 

Peugeot 406: Może być, pod warunkiem, że dbamy o niego

4.5 Jeśli chodzi o jakość to jest tosamochód b. dobry. Posiada bogate wyposażenie (klima, ABS, ESP, 4xAirbagi, el.szyby, lusterka, komp. pokładowy, czujnik świateł i deszczu itp.) Wnętrzejest wygodne, dużo w nim miejsca. Niestety jako typowy "francu...

 

Wątek na forum: Sirmax w podstrefie Kutno

Fabryka stoi tuż przy obwodnicy, dział i pięknie wygląda. ~kutnianin

 

"Zakopianka - prawy do lewego"

Dzisiaj tj. 3 czerwca nastąpi otwarcie lewej jezdni "Zakopianki" naodcinku pomiędzy Krakowem a Myślenicami. Radość kierowców potrwa jednaktylko do 13 czerwca, kiedy to zamknięta zostanie 3 km prawa część jezdni naodcinku Liberów - Gaj.

 

"Zakopianka" przed weekendem

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów, to wyjazd z Krakowa na"Zakopiankę" będzie odbywać się bez utrudnień i kierowcy niebędą rozpoczynać weekendu od stania w korkach. W czwartek (tj. 25.08) lub -najpóźniej - w piątek znikną utrudnienia w ruchu na modernizowanym odcinku"Zakopianki" pomiędzy Libertowem a Gajem.

 

Peugeot zmniejsza produkcję 207

Producent samochodów marki Peugeot zamierza zredukować produkcję swojegokompaktowego modelu 207, który montowany jest w fabryce umiejscowionej wPoissy. Powodem nie jest jednak słaba sprzedaż modelu.

 

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję poraz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagęna to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskichklimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki podkażdym względem.

 

Nowa Skoda Superb już w produkcji

W fabryce Skody w Kvasinach uruchomiona została właśnie seryjna produkcjaflagowego Superba nowej generacji, którego światowa premiera miałamiejsce przed miesiącem na wystawie w Genewie.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Jubileuszowa seria limitowana marki DS

Koncern PSA za wszelką cenę chce zbudować indywidualny image marki DS. Dlatego w 60. rocznicę debiutu protoplasty marki - Citroena DS - prezentujewyjątkowe wersje swoich modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019