Wyszukiwałeś:

956

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 956

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

 

Renault Kangoo: jest super autkiem

5 Samochodzik jest prosty jak budowa cepa alenie zawodny pomimo dużego przebiegu będę nim dalej jeździł alezastanawiam się nad silnikiem ponieważ zaczyna brać olej ale z takimprzebiegiem ma prawo

 

Wątek na forum: Super-auto w produkcji

dla kogo robia takie auta i po co ~ludek

 

WIELTON pnie się w górę

Wieluński producent naczep ciągle pnie się w górę. Wyniki sprzedażoweWielton S.A. są bardzo zadowalające. Wzrost sprzedaży od stycznia dowrześnia, w porównaniu do tego okresu w 2005 roku, wyniósł aż 62%, a pulazamówień na ten rok już jest wypełniona.

 

GM Poland na plusie

General Motors Poland sprzedał w 2006 roku 29 720 samochodów osobowych, czylio 840 sztuk (+3%) więcej niż w roku 2005. Udział GM w pogrążonym przezznaczną część roku w stagnacji Polskim rynku wzrósł z 12,26 do 12,43procent (+1,5%).

 

Modernizacja DK nr 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na modernizację drogi krajowej nr44 na odcinku Jaśkowice - Skawina.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Nowe mosty w Małopolsce

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował o oddaniudo użytku kilku nowych obiektów mostowych w ciągu drógwojewódzkich nr 956 i 957. Wszystkie prace były finansowane ześrodków województwa małopolskiego.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Zembrzyc

Kilka dni temu miała miejsce uroczystość symbolicznego wbicia pierwszejłopaty pod budowę obwodnicy Zembrzyc w ciągu drogi wojewódzkiej nr956. Kierowcy przejadą nową trasą już w połowie 2010 roku. Inwestycjabędzie kosztować prawie 41 mln zł.

 

Powstaje obwodnica Zembrzyc z mostem

Po wieloletnich staraniach rozpoczęła się budowa obwodnicy Zembrzyc w ciągudrogi wojewódzkiej nr 956 –Biertowice – Sułkowice –Zembrzyce (woj. małopolskie). To dobra wiadomość dla mieszkańców ikierowców. Po zakończeniu prac budowlanych samochody jadące tranzytemprzez Zembrzyce ominą centrum.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019