Wyszukiwałeś:

957

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 957

Spróbuj też wyszukać: 960

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Fiat Punto: warty uwagi

3.5 Jeżeli ktoś chce mieć małe, w miaręniezawodne autko to jest to propozycja w sam raz dla niego. Samochód małopali,jest przestronny,cichy,łatwo nim parkować i ceny części nie sąwysokie.

 
 

Wątek na forum: Małopolskie skorzysta z unijnych dotacji

Oby Remont drogi 957 był z głową a nie taj jak dotej pory że odcinki wyremontowane a kałuże stoją do puł drogi a studzinki opadowe zapadaja sie razem z kraweżnikami super firma juz wykonuje chodniki w zawoi poprostu śmiechu wrte co dzienie poprawiają a dlej wszystko sie zapada a szczegulnie kra...

 

Wątek na forum: Remont DW 957

Oby drogowcy nie żałowali Asfaltu na ta droge 957 bo przejazd przez przełecz krowiarek to wyczyn jak na polu ziemniacznym ziemia sama wychodzi do nieba brawo ~Ryszard

 

Wątek na forum: Volkswagen Scirocco

SPRZEDAM ROWER NA 3-ECH KOLACH ZA 50 ZL. 781 957 966 ~PECIOR

 

Car of the Year - cz.4

Kolejnymi zwycięzcami były Fiat 124, Rover 3500, Opel Omega oraz RenaultMegane Scenic.

 

Remont DW 957

Rozpoczynają się prace związane z modernizacją drogi wojewódzkiej nr957, która jest ważnym elementem regionalnego systemu transportowego. Dokońca 2010 roku ma potrwać remont ponad 35 kilometrów małopolskiejdrogi.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Nowe mosty w Małopolsce

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował o oddaniudo użytku kilku nowych obiektów mostowych w ciągu drógwojewódzkich nr 956 i 957. Wszystkie prace były finansowane ześrodków województwa małopolskiego.

 

Bezpieczniej z Białki do Nowego Targu

Zakończył się pierwszy etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 957 odBiałki do Nowego Targu w województwie małopolskim. Całkowita wartośćprojektu wyniosła niespełna 50 mln zł, w tym dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego stanowiło ponad 32mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019