Wyszukiwałeś:

958

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 958

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

 

Seat Leon: Leoś

4.75 Super auto, połączenie auta sportowego zrodzinnym. Godne polecenia dla osob mlodych, szczegiolnie diesel 2.0 wymiata

 

Wątek na forum: Kolorowa przyszłość reflektorów

Szczególnie w Polsce są takie reflektory potrzebne, gdzie ca,1/4 pojazdów albo ma żle umocowane reflektory po wizycie u blacharza, albo żle włozone żarówki. Jest to o tyle denerwujące że jadąc w nocy nie tylko jestesmy oślepiani od przodu ale równierz od tyłu. Mam nadzieje że policja zacz...

 

Przygraniczne drogi

Przebudowa ciągu dróg wojewódzkich nr 958 i 959 Zakopane - Chochołów -granica państwa oraz drogi nr 992 Krempna-Grab to zadania służące rozwojowii modernizacji systemu komunikacyjnego w obszarze przygranicznym między Polskąa Słowacją. Inwestycje o wartości ponad 5,8 mln euro zakończyły się wlistopadzie 2005 roku.

 

Volkswagen Nutzfahrzeuge na dużym plusie

Marka Volkswagen Nutzfahrzeuge (Samochodu Użytkowe) w pierwszych dziewięciumiesiącach 2006 roku ponownie zwiększyła wielkość światowej sprzedażylekkich samochodów użytkowych, wielkogabarytowych limuzyn i samochodówweekendowych oraz ciężkich samochodów ciężarowych i autobusów.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Na plusie, choć na minusie

Choć jako jeden z nielicznych krajów możemy pochwalić się większąsprzedażą nowych samochodów niż przed rokiem, to jednak tak naprawdęzawdzięczamy to krajom sąsiedzkim.

 

Są pieniądze na budowę połączenia Świdnicy z A4

Ponad 120 mln zł zarząd województwa dolnośląskiego zaplanował zwłasnego budżetu oraz z Regionalnego Programu Operacyjnego na sfinansowaniedrogi ze Świdnicy do autostrady A4. Budowa ma ruszyć wiosną 2010 roku. Tojedna z największych inwestycji drogowych realizowanych ze środkówwojewódzkich.

 

Budowa obwodnicy Zakopanego

Powstanie obwodnica Zakopanego. 25 maja została podpisana umowa w sprawieprzygotowania projektu jej budowy. Województwo Małopolskie przekaże naten cel dotację w wysokości 407 tys. zł. Dokumentacja ma powstać  do 15grudnia 2010 r.

 

Bezpieczniej z Białki do Nowego Targu

Zakończył się pierwszy etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 957 odBiałki do Nowego Targu w województwie małopolskim. Całkowita wartośćprojektu wyniosła niespełna 50 mln zł, w tym dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego stanowiło ponad 32mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019