Wyszukiwałeś:

961

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 961

Spróbuj też wyszukać: 964

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

 

Dacia Logan: Kobiece auto

5 Jestem zadowolona i polecam mimio pwewnejtoporności

 

Wątek na forum: Nie ma mowy o podwójnej akcyzie

Srrranie w banie. Podatnik ma prawo do obniżenia podatku ale tylko wtedy gdy jest tzw zarejestrowanym płatnikiem podatku akcyzowego wedle naszych chorych przepisów. Więc szary kowalski nie ma do tego prawa. Wiem bo już zapłaciłem kare i odsetki i akcyze wtórną od sprzedaży samochodu przed...

 

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Volkswagen Nutzfahrzeuge na dużym plusie

Marka Volkswagen Nutzfahrzeuge (Samochodu Użytkowe) w pierwszych dziewięciumiesiącach 2006 roku ponownie zwiększyła wielkość światowej sprzedażylekkich samochodów użytkowych, wielkogabarytowych limuzyn i samochodówweekendowych oraz ciężkich samochodów ciężarowych i autobusów.

 

Efektywny VW Poznań

Volkswagen Poznań został nagrodzony AutoCEE06 Annual Industry Awards (DoroczneNagrody Przemysłowe AutoCEE) jako najbardziej efektywna fabryka samochodowa wEuropie Centralnej i Wschodniej.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

PZPM: spadki sprzedaży aut dostawczych zahamowane

Jak wynika z opublikowanych przez PZPM danych, rynek sprzedaży aut dostawczychpowoli wychodzi z kryzysu. W maju br. sprzedano tylko o 129 (4,2%)dostawczaków mniej niż w maju  ubiegłego  roku.Ogółem sprzedaż w maju wyniosła 2 961 pojazdów. Od początku roku  sprzedano  15  051  samochodówdostawczych,  mniej  o  3  259  (17,8%)  niż przed rokiem.

 

Silnik V8 i model powyżej 911

Porsche planuje wprowadzić na rynek nowy flagowy model, który będziepozycjonowany powyżej 911, a pod jego maską pojawi się silnik V8.Prawdopodobnie otrzyma nazwę 961.

 

Wysokie osoby nie muszą kupować dużych aut

Jesteś wysoką osobą i z racji swojego wzrostu omijasz z daleka małe auta?Jak sprawdzili specjaliści z ADAC, wcale takiej potrzeby nie ma.Niektóre auta z wyższych klas oferują wręcz mniej miejsca kierowcomniż modele z niższych segmentów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019