Wyszukiwałeś:

962

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 962

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

 

Toyota HiLux: zdecydowanie tak

4.75 Auto jest bardzo dzielne w terenie wstanie w jakim dostajemy je z salonu nawet na seryjnych oponach ( wrangler takieja miałem ) teraz wskoczyłem w zimową oponę FULDA i jest bajka na podjazdachw lesie.

 

Wątek na forum: Nowy zakład Interplastu w Tychach

Tak naprawdę Interplast zlikwidowal swoje zaklady w Mikołowie i Łaziskach i przeniósł produkcję do Tychów. ~ehh

 

Audi A4 - tuż przed premierą

Już za niespełna dwa tygodnie ruszają targi motoryzacyjne we Frankfurcie.Jedną z największych gwiazd z pewnością będzie nowa generacja Audi A4,która w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już jesienią.

 

Koreańczycy na minusie

Choć wydawać by się mogło, że koreańskie koncerny na rynkach zagranicznychi własnym radzą sobie coraz lepiej to wyniki sprzedaży z ubiegłego miesiącapokazują zupełnie inny obraz. We wrześniu br. pięć południowokoreańskichmarek sprzedało łącznie 389 919 aut, o 16% mniej niż rok wcześniej.

 

Będą modernizowane DW w Świętokrzyskim

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował oumieszczeniu na liście Planu Inwestycyjnego RPO projektu przebudowy drogiwojewódzkiej nr 776 na odcinku Kraków-Busko Zdrój. To niejedyna inwestycja w regionie.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Orawska droga połączy Jabłonkę ze słowackim Bobrovem

Małopolska wspólnie z Krajem Żylińskim modernizują przygranicznądrogę, która połączy polską Jabłonkę ze słowackim Bobrovem.Inwestycja będzie realizowana z pomocą unijną. Modernizacja "orawskiejdrogi" czyli drogi wojewódzkiej nr 962 zakończy się za dwa lata.

 

Sprzedaż nowych lekko w dół

Choć samochodów stricte osobowych nabyliśmy więcej niż przed rokiem,to jednak, ze względu na prawie całkowity spadek zainteresowania"kratkami", bilans całkowity jest ujemny. Na plusie jest za tosprzedaż lekkich pojazdów dostawczych.

 

Projekt ?Orawska droga?

Uroczyście zakończono projekt „Orawska droga” realizowany w ramachProgramu Współpracy Transgranicznej – Polska – Słowacja.Droga ta stanowi skrót o ponad 20km pomiędzy Jabłonką a Żywcem. Jest również drogą integrującą społeczności Orawy po obu  stronachgranicy. Droga prowadząca do Orawskiego Jeziora umożliwi lepsze wykorzystanie walorów przyrodniczych, turystycznych i kulturowych Orawy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019