Wyszukiwałeś:

965

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 965

Spróbuj też wyszukać: 96965 768

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

 

Citroen C5: Warto

4.75 Ogólnie jestem naprawdę bardzozadowolony, jeżeli chodzi o przestrzeń - mam ponad dwa metry i jest ok. Silnikoczywiście mógłby być mocniejszy, ale na polskie drogi jest wystarczający.Da się nim pojechać 205km/h (sprawdzone), za to spalanie w prz...

 

Wątek na forum: Europejskie targi limuzyn

Poprostu zajebisty ~timoti

 

Wątek na forum: DW 965 do remontu

tunel by sie faktycznie przydał 5km podjazd pod gore, a potem w dol i serpentyny ~wojtek

 

Fiat Panda 4x4: Mały czołg

'No, no, no! Tylko nie mów do mnie mały! Tylko nie mały! Mogę cięjeszcze zadziwić swoimi wielkimi możliwościami...'

 

Produkcja aut w Polsce rośnie

Całkowita produkcja samochodów osobowych i dostawczych zamknęła się wstyczniu 2006 roku liczbą 57 163 sztuk, o ponad 13% większą niż uzyskana wstyczniu roku 2005. Liderem w produkcji jest firma Fiat. Na drugiej pozycjiznajduje się Opel, a na trzeciej Volkswagen - informuje instytut Samar,zajmujący się monitoringiem rynku samochodowego.

 

Nowa odsłona X-Type?

Jaguar zastanawia się nad zastąpieniem swojego modelu X-Type samochodem wwersji kombi, w stylu "shooting brake". Jak do tej pory jest on najlepiejsprzedającym się autem brytyjskiej marki.

 

Najczęściej kradzione samochody

Niemieckie firmy ubezpieczeniowe stowarzyszone w GDV po raz kolejnyprzedstawiły raport, który zawiera ranking modeli samochodównajczęściej padających ofiarą złodziei. Specjaliści wskazują przedewszystkim na liczne kradzieże aut terenowych oraz pojazdów 12-letnich istarszych.

 

DW 965 do remontu

8 lutego bieżącego roku odbyło się spotkanie zorganizowane przezWójta Żegociny, w sprawie modernizacji drogi wojewódzkiej nr 965.W spotkaniu udział wzięli małopolscy urzędnicy, m.in. WicemarszałekWojewództwa Małopolskiego, Roman Ciepiela.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018