Wyszukiwałeś:

967

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 967

Spróbuj też wyszukać: 69

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

BMW Seria 6: PERFEKCJA ALE ZA SPORE PIENIĄDZE

5 JAK KTOŚ MA DUŻO KASY I CHCE BYĆ INNYMSPOKOJNIE GO POLECAM .NA AUTOSTRADIE JETEŚ JAK W NIEBIE TYLKO TE OGRANICZENIAPRĘDKOŚCI TO KOSZMAR . WARTO SPRÓBOWAĆ!!!

 

Wątek na forum: Renault Magnum najpiękniejsze

Renaut Magnum to najlepsza bryka pod sloncem!!! Gorace pozdro dla wszystkich kierowcow tego boskiego T.I.R.'A ~Facio

 

Sportowy coupe w większym wymiarze

Najnowszy model Alfa Romeo GT, sportowy coupe, trafi do sprzedaży pod koniectego roku, a jego światowa premiera będzie miała miejsce niedługo w MonteCarlo.

 

Ruszają prace na Zakopiance

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała orozpoczęciu prac związanych z modernizacją "Zakopianki" na prawie30 km odcinku z Krakowa do Myślenic. Zapowiadane już są ograniczenia w ruchupojazdów na tej trasie.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Dwa nowe ronda w Myślenicach

Droga wojewódzka nr 967 w Myślenicach (woj. małopolskie) zostanierozbudowana. W ramach tej inwestycji zostaną przebudowane dwa skrzyżowania.Koszt rozbudowy szacowany jest na ok. 41 mln zł, a termin ukończeniainwestycji to czerwiec 2011 roku.

 

Nowy most w powiecie wielickim

Wiosną ruszy budowa nowego mostu na potoku Bilczyckim w ciągu drogiwojewódzkiej nr 967 łączącej miejscowość Myślenice z Łapczycą(powiat wielicki, woj. małopolskie).

 

Szybciej i bezpieczniej na DW 967 Myślenice-Łapczyca

Zakończył się remont drogi wojewódzkiej nr 967 na odcinkuMyślenice-Łapczyca (woj. małopolskie). Droga wojewódzka nr 967 jestczęścią południowej obwodnicy Krakowa i łączy drogi krajowe nr 4 i 7. Wprzyszłości ma zapewnić dojazd do autostrady A4 (węzeł Bochnia).

 

Obwodnica Gdowa już za rok

Za blisko 35 mln zł gmina Gdów (woj. małopolskie) wybuduje obwodnicęmiejscowości. W realizacji inwestycji pomoże Unia i samorządwojewództwa.  Całkowita wartość projektu szacowana jest na ponad34,2 mln zł, z czego dotacja z Unii Europejskiej stanowi blisko 29,2 mln zł.Wartość dofinansowania z kasy województwa wyniesie prawie 5,2 mln zł.Prace rozpoczęły się w 2009 i zakończą się w przyszłym roku.

 

Wątek na forum: Nową obwodnicą w Dobczycach

Już nie pierwszy raz taki tekst! Dlaczego pisząc takie artykuły zakładacie, że każdy wie GDZIE SĄ DOBCZYCE oraz zna przebieg obwodnicy?! Ja pierwszy raz słyszę o takiej miejscowości! To dwa zdania więcej! Dobczyce znalazłem ale teraz nie wiem, czy ta obwodnica jest w ciągu drogi 967 czy 967 =>...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019