Wyszukiwałeś:

969

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 969

Spróbuj też wyszukać: 993 966

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

 

Audi A6: Polecam.

5 Jeżeli Cie stać-kupuj,

 

Wątek na forum: PAP z Sandomierza: Nr 1 w Europie

Witam. Jestem zainteresowany hurtowym zakupem szyb czołowych. Proszę o kontakt ~Celep

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

51 mln zł na nową obwodnicę Sądecczyzny

Została podpisana umowa na budowę obwodnicy Podegrodzia. To dobra wiadomośćdla mieszkańców Sądecczyzny. Prace kosztować będą 51 milionówzłotych. Nową drogą kierowcy powinni przejechać pod koniec 2011 roku.

 

Rusza pierwsza autostrada na Podkarpaciu!

29 października br. podpisana została pierwsza umowa na realizację autostradyA4 na odcinku Jarosław (W. Wierzbna) - Radymno. Budowa 25 km odcinka wyniesieponad 969 mln zł i potrwa do kwietnia 2012 roku.

 

Nowy most na trasie Nowy Targ - Stary Sącz

Powstanie nowa przeprawa w ciągu drogi wojewódzkiej nr 969, prowadzącejz Nowego Targu do Starego Sącza w Ostrowsku.  Budowa nowego żelbetowegomostu pochłonie 6 mln zł i potrwa niemal do końca 2010 roku.

 

Obwodnica Podegrodzia - nowa trasa w rejonie sądeckim

Nowa obwodnica Podegrodzia ma długość prawie 6,5 km, cztery ronda i trzymosty, zaczyna się na rondzie w Naszacowicach, biegnie brzegiem Dunajca iłączy ze starosądecką obwodnicą w okolicach Brzeznej.

 

Objazdy DW 969 Nowy Targ ? Nowy Sącz

W związku z budową nowego mostu nad potokiem Kluszkowianka oraz rozbudowądrogi wojewódzkiej nr 969 Nowy Targ – Nowy Sącz (woj.małopolskie) wprowadzone zostały objazdy. Inwestycja zakończy się wpaździerniku 2012 roku.

 

Nowy most w ciągu DW 969

W ciągu DW 969 w m. Kluszkowce (woj. małopolskie) otwarto most wraz z drogamidojazdowymi. Projekt polegał na budowie mostu nad potokiem Kluszkowianka idrogą lokalną oraz dojazdów do mostu w ciągu drogi wojewódzkiejnr 969 w miejscowości Kluszkowce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019