Wyszukiwałeś:

971

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 971

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

 

Citroen C5: Po jednym roku i 40 000 tys.

5 To jest mój pierwszy francuski samochód.Bardzo się bałem go kupić (cena mnie przekonała) ale jak na razie nieżałuję. Jak tak dalej pójdzie to za dwa lata kupię kolejną C5 kombi. PoPassacie kombi C5 to bardzo miłe rozczarowanie, mimo mocno przecięt...

 

Wątek na forum: S-8 przez Łódź

choć mogłaby dalej poprowadzić jednak w okolice Piotrkowa; albo najlepiej- pójść od Łaska do Piotrkowa, a jej odgałęzienie jako inna ekspresówka- obwodnica zachodnia Łodzi, aż do A-2, i druga trasa jako obwodnica północna Pabianic i południowa Łodzi, aż do A-1 na płd-wsch obrzeżach Łodzi....

 

Mitsubishi: 16 miesiąc w górę

Przedstawiciele Mitsubishi Motors Corporation zaprezentowali wyniki produkcjiglobalnej oraz dane dotyczące sprzedaży i eksportu koncernu na rynku wJaponii. Sierpień 2006 roku okazał się 16 z rzędu miesiącem wzrostu dlajapońskiej marki.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Zmiany na mapie dróg krajowych

Budowa szos, ulic lub obwodnic wpłynęła za zmiany na mapie drógkrajowych. Od pierwszego stycznia 2010 roku kilka odcinków drógstraciło status krajowych, pojawiły się też nowe. Poniżej na podstawieinformacji GDDKiA prezentujemy wykaz zmian.

 

Ronda usprawnią komunikację w Krynicy

Miasto Krynica-Zdrój pracuje nad projektem poprawiającym układkomunikacyjny uzdrowiska.Efekty ma przynieśc budowa nowych skrzyzowań typurondo.

 

Nowe skrzyżowania na planowanej obwodnicy Muszyny

Powstaną dwa nowe skrzyżowania drogi wojewódzkiej 971 z planowanąobwodnicą Muszyny (powiat nowosądecki, woj. małopolskie). Nowe skrzyżowaniapowstaną u zbiegu drogi wojewódzkiej i ulicy Antoniego Kity oraz drogiwojewódzkiej z ulicą Kościelną.

 

Za dwa lata nowe kilometry wokół Muszyny

Rusza budowa obwodnicy Muszyny w województwie małopolskim. Kosztinwestycji to ponad 27,5 mln zł, z czego ponad 23,5 mln zł stanowi dotacjaunijna w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Obwodnica mabyć gotowa już za dwa lata.

 

Wysokie osoby nie muszą kupować dużych aut

Jesteś wysoką osobą i z racji swojego wzrostu omijasz z daleka małe auta?Jak sprawdzili specjaliści z ADAC, wcale takiej potrzeby nie ma.Niektóre auta z wyższych klas oferują wręcz mniej miejsca kierowcomniż modele z niższych segmentów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019