Wyszukiwałeś:

973

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 973

Spróbuj też wyszukać: 975

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

 

Gaz Gazela: do niczego

1.25 po prostu grat

 

Wątek na forum: Podwójny jubileusz Audi A3

A3 jest teraz paskudne, jak wszystkie Audi z tym wielkim, obciachowym grillem. Ale 2-3 lata temu to było bardzo ładne autko. Godny rywal Focus, Golfa i Astry ~L.M.

 

Most Milenijny

Zbudowany przez Skanska Most Milenijny to największa inwestycja mostowa weWrocławiu w ciągu ostatnich 50 lat i najdłuższa przeprawa przez najszerszekoryto Odry w mieście. Wrocławski most okazał się najlepszym obiekteminżynieryjnym w konkursach "Budowa Roku 2004" oraz "SkanskaProject of the Year 2004".

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Nowe trasy w subregionie tarnowskim

Dwa nowe połaczenia drogowe w subregionie tarnowskim (woj. małopolskie) mająznacząco usprawnić komunikację z Warszawą i południową granicą Polski ibyć alternatywą dla zatłoczonych dróg krajowych i wojewódzkich.

 

Nowy most przez Wisłę połaczy województwa

Podpisane w Nowym Korczynie porozumienie w sprawie budowy przeprawy mostowej naWiśle, otwiera przygotowania do zadania inwestycyjnego p.n. „Rozbudowadrogi wojewódzkiej nr 973 na odc. Busko Zdrój – Nowy Korczyn- Borusowa wraz z budową przeprawy mostowej na rz. Nidzie oraz rz.Wiśle”. Most będzie inwestycją, która da nowe gospodarcze szansemieszkańcom obu regionów i znacznie poprawi połączenie międzyŚwiętokrzyskim a Małopolską.

 

Nowy most na Wiśle połączący Świętokrzyskie z Małopolską

Most na rzece Nidzie i Wiśle w ciągu drogi wojewódzkiej nr 973 ma byćinwestycją, która da nowe gospodarcze szanse mieszkańcomwojewództw świętokrzyskiego i małopolskiego i znacznie poprawipołączenie między nimi. Władze województw podpisały umowę zwykonawcą prac projektowych.

 

Droga DW 973 w świętokrzyskim do odnowy

Rozpoczęły się prace na 3-kilometrowym odcinku drogi wojewódzkiej nr973 w miejscowości Dobrowoda, gdzie wymieniona zostanie nawierzchnia, abezpieczeństwo mieszkańców poprawi się dzięki powstaniuchodników.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019