Wyszukiwałeś:

977

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 977

Spróbuj też wyszukać: droga numer 981

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Audi A4: Wspaniały

5 Wspaniały

 

Wątek na forum: Policja rozmawia z producentami

po kija im ten sprzet jak oni i tak z niego nie potrafia skozystac ;/ ~Amish-Yakuza

 

Szykują się remonty w tarnowskim

Szykują się kolejne inwestycje drogowe w powiecie tarnowskim. Dziękidofinansowaniu z UE remontu doczeka się droga woj. nr 977 Tarnów - Moszczenicai powiatowa droga Tarnów-Wierzchosławice. W czerwcu rozpoczną się pracenaprawcze dróg zniszczonych przez powodzie.

 

Remonty: droga 977 Tarnów - Moszczenica

Ruszył I etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 977 na odcinku Tarnów -Moszczenica. Całkowita wartość inwestycji na 51 km wynosi ponad ponad 28 mlnzł, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wyniesie 75% (ponad 21mln zł). Prace zakończą się w grudniu 2007 roku.

 

Remont Tarnów – Moszczenica z obwodnicą Tuchowa w tle

W 2006 roku prace na drodze wojewódzkiej nr 977 Tarnów –Moszczenica pochłonęły 5 mln zł z ponad 28 mln zł przeznaczonych napierwszy etap zadania. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku. Władzepowiatu tarnowskiego chcą, aby do kolejnych etapów prac włączyćtakże budowę obwodnicy Tuchowa.

 

Koniec prac na DW 977

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ouroczystym otwarciu wyremontowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 977 zTarnowa do Moszczenicy. W I etapie inwestycji wybudowano 36 km drogi.

 

Nowy łącznik z A4 w przyszłym roku

Powstanie połączenie autostrady A4 (węzeł Krzyż) z drogąwojewódzką nr 977 w kierunku Tuchowa. Całkowita wartość projektu to91 3, mln zł. Ma on być zrealizowany do końca grudnia 2010 r. Władze woj.małopolskiego podpisały już umowę na realizację tego projektu.

 

Prawie rok na przebudowę DW 977

Są pieniądze na modernizację drogi wojewódzkiej nr 977 na odcinkuTarnów-Konieczna woj. małopolskie. Inwestycja ma zostać zakończona do30 listopada przyszłego roku.

 

Modernizacja DW 977 Tarnów - Konieczna dobiegła końca

Zakończyła się modernizacja drogi wojewódzkiej nr 977 na odcinkuTarnów Konieczna (woj. małopolskie). Inwestycja kosztowała 31,5 mlnzł, z czego 85% dofinansowała Unia w ramach Małopolskiego RegionalnegoProgramu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Otwarto mostu w ciągu DW 977 w m. Ropica Górna

W Ropicy Górnej w woj. małopolskim odbyło się uroczyste otwarcieprzebudowanego mostu w ciągu DW 977 wraz z dojazdami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019