Wyszukiwałeś:

981

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 981

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Saab 9-3: warty uwagi mój TYP

4.25 chętnie nie długo kupie nowszy model aleten 180km diesel , jest oryginalny i rzadki na ulicy i normalny w eksploatacjipo prostu super !

 

Wątek na forum: Lamborghini na cztery koła

a fe nieladny ten terenowy lambo, faktycznie jak hummer, mam nadzieje ze jesli zdcyduja sie faktycznie stworzyc SUVa to bedzie on duuuuzo ladniejszy ~alek

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Ronda usprawnią komunikację w Krynicy

Miasto Krynica-Zdrój pracuje nad projektem poprawiającym układkomunikacyjny uzdrowiska.Efekty ma przynieśc budowa nowych skrzyzowań typurondo.

 

Mimo zimy trwa budowa mostu na DK 28

Mimo ataku zimy trwają prace przy budowie mostu w Grybowie (woj. małopolskie)na drodze krajowej nr 28. Roboty ruszyły w lutym 2011 r i mają się skończyćw czerwcu tego roku. Do tej pory przebiegają zgodnie z harmonogramem.

 

W Grybowie na DK 28 ruch po nowym moście

Kończy się inwestycja w Grybowie (województwo małopolskie). Ruchodbywa się już po przebudowanym skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr981 i nowym moście w obydwu kierunkach. We wtorek 28 sierpnia 2012 r.rozpoczęto prace rozbiórkowe starego mostu, które potrwają dokońca tygodnia.

 

Heilit - Woerner będzie kontynuował budowę A4 Tarnów - Dębica

Lada dzień rozpoczną się przerwane prace przy budowie autostrady A4Tarnów - Dębica. GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą firmąHeilit-Woerner Budowlana o wartości 981,5 mln zł. Planowany termin oddaniacałej autostrady A4 na Podkarpaciu to 2014 rok.

 

Po 100 latach powstanie nowy most we Florynce

Pięć miesięcy potrwa budowa nowego mostu w ciagu drogi wojewódzkiej nr981 we Florynce (pow. nowosądecki). Obiekt powstanie w miejscu istniejącejprzeprawy na DW 981 między Grybowem a Krynicą. Na zlecenie małopolskiegoZarządu Dróg Wojewódzkich nowy most wybuduje Skanska

 

Zamknięcie mostu we Florynce

Od poniedziałku 24 czerwca nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu przez mostwe Florynce na drodze wojewódzkiej 981 Grybów-Krynica(województwo małopolskie). Zamknięcie jest konieczne ze względu nabudowę nowego mostu w tym miejscu. Przejazdu nie będzie przez ponad trzymiesiące. Dla kierowców został wyznaczony objazd.

 

Utrudnienia na DW 981 na odcinku Sędziszowa-Bobowa

Trwają prace związane z przebudową drogi wojewódzkiej nr 981 naodcinku Sędziszowa-Bobowa. Wykonawcą zadania, które powinno zostaćzrealizowane do sierpnia br. i będzie kosztować 10,3 mln zł, będzie firmaSkanska.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019