Wyszukiwałeś:

984

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 984

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

 

Toyota Avensis: polecam

4.5 polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi,super bespieczny samochód

 

Wątek na forum: Jedź wolniej! Będą łapać!

mnie i tak nie zlapia, ja mam rower i jestem nie do doscigniecia ~superman

 

Obwodnica szansą na rozwój

Północna Obwodnica Kęt to przedsięwzięcie którego celem jest odciążeniemiejscowości od nadmiernego ruchu oraz połączenie z uprzemysłowionymterenem Bielska - Białej i aglomeracją śląską. Wartość inwestycji toniemal 2 mln EURO.

 

Suzuki trzecie w Japonii

Suzuki, po raz pierwszy w historii, zajęło na krajowym rynku trzecią pozycjępod względem sprzedaży aut. Za Toyotą i Nissanem, a przed Hondą.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

WRC: Loeb nie pozostawił złudzeń

Obrońca tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) po razpierwszy w karierze wygrał Rajd Walii GB, piętnastą i ostatnią tegorocznąeliminację mistrzostw świata. Świeżo upieczony mistrz świata, którykoronę najlepszego kierowcy rajdowego na świecie przywdział już piąty raz zrzędu, dzięki wygranej dowiózł także do mety tytuł mistrzowskikonstruktorów dla zespołu Citroena.

 

Wakacje na drogach

Mimo iż podczas tegorocznych wakacji doszło do blisko tysiąca mniejwypadków drogowych niż rok wcześniej, to wciąż pod względem liczbyzabitych i rannych należymy do europejskiej czołówki.

 

Mitsubishi w Polsce jest super!

Polski oddział Mitsubishi Motors po raz drugi z rzędu otrzymał niezwyklecenną nagrodę Excellent Sales Growth Award przyznawaną corocznie przezzarząd japońskiego koncernu motoryzacyjnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019