Wyszukiwałeś:

986

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 986

Spróbuj też wyszukać: porsche 986

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

 

Toyota Auris: Dobry samochod za przyzwoite pieniadze.

5 Jezeli ktos szuka rodzinnego hatchbaka tomoge polecic ten model. Jak na razie serwis Toyoty tez bardzo sie sprawdza iprzy kupnie mozna wytargowac troche ekstra.

 

Wątek na forum: Audi zmniejsza dostawy Q7

A podobno nie nadążali z produkcją . Ach ten marKITing . ~gienek

 

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Polska: Lancer przyciąga klientów Mitsubishi

Czerwcowe wyniki sprzedaży Mitsubishi w Polsce (578 aut, o 37% więcej niżprzed rokiem) potwierdziły dotychczasowy trend wzrostowy japońskiej marki,który trwa nieprzerwanie od ponad 2 lat. Najlepiej sprzedającym sięmodelem jest Lancer.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to niebyłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większaprzestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cojakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie VolkswagenGolf VI w wersji Variant.

 

NIK : lubelskie i podkarpackie drogi niebezpieczne dla życia

Wyeksploatowane drogi i mosty w województwie lubelskim i podkarpackimstanowią realne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi. Zły stan technicznynawierzchni, niewłaściwa organizacja ruchu, brak podstawowych oznaczeń - totylko niektóre z zarzutów NIK wobec zarządców dróg.

 

Drogi krajowe szykują się na atak zimy

Na drogach krajowych rozpoczyna się zimowa mobilizacja. Zimą może zajśćkonieczność odśnieżania 17 tys. km dróg krajowych. Na działaniazwiązane z zimowym utrzymaniem planowane są wydatki w wysokości około 361mln zł z czego do końca 2010 roku 105 mln zł a w I i II kwartale 2011 roku– 256 mln zł.

 

Wątek na forum: Krajową czwórką można już ominąć Ropczyce

oto POLSKA właśnie !!! na wlocie od strony Rzeszowa -...rondo , a na skrzyżowaniu z "986" na Wiśniową ...światełka. I zaraz będzie to co w Brzesku - szybciej przejeżdża się przez centrum niż obwodnicą Czy po to wydajemy MILIONY ??? ~tensor60

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019