Wyszukiwałeś:

988

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 988

Spróbuj też wyszukać: 9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Nissan Qashqai: warto

4.5 Nigdy nie myślałem, że kupię japońskieauto, Qashqai sprawił, że jeśli kiedykolwiek jeszcze będę zmieniałsamóchód to japończyki będą pierwsze w kolejce.

 

Wątek na forum: Chiny pobiły Niemcy

made by china to juz realne ja ciebie pierdziele ;/ ~made by china

 

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Rządowa zachęta dla Volvo

Wczoraj rząd podjął uchwałę w sprawie ustanowienia programu wieloletniegodla inwestycji realizowanej przez Volvo Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu podnazwą: Europejskie Centrum Produkcji Autobusów Miejskich, Liniowych iAutokarów, w latach 2005-2007.

 

Fiat odkupuje Ferrari

Włoski koncern Fiat zamierza odkupić pozostałe 11,7 procent akcji producentaluksusowych samochodów Ferrari, które są w posiadaniu Mediobanca.Akcje te zostały sprzedane w 2002 roku, aby pokryć długi będącego wkryzysie Fiata.

 

Francuzi zablokują Chińczyków?

Europejski debiut koncernu BYD Auto odbędzie się na najbliższym salonie wGenewie. Już dziś wiadomo, że chińska firma zaprezentuje tam przynajmniejtrzy modele, a wśród nich jeden z napędem hybrydowym. Najbardziejkontrowersyjnym autem będzie niewątpliwie F1 należący do klasy mini.

 

Na plusie, choć na minusie

Choć jako jeden z nielicznych krajów możemy pochwalić się większąsprzedażą nowych samochodów niż przed rokiem, to jednak tak naprawdęzawdzięczamy to krajom sąsiedzkim.

 

Jesienią umowa na dolnośląską S8 - będzie taniej

GDDKiA otworzyła oferty na budowę 22 kilometrowego odcinka drogi ekspresowejS8 na odcinku Oleśnica - Syców. Okazuje się, że budowa trasy możebyć tańsza nawet o połowę od tego co pierwotnie zawierał kosztorys.

 
 

100-metrowy most przez Wisłok gotowy

Skanska zakończyła budowę ponad 100-metrowego mostu przez rzekę Wisłok wNowej Wsi Czudeckiej. Inwestycja o wartości 6,6 mln zł netto pozwoliła nalikwidację wąskiego gardła na drodze wojewódzkiej nr 988 Babica– Warzyce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019