Wyszukiwałeś:

991

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 991

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Renault Trafic: Dobry użytkowy samochód

4.25 Dobry samochód użytkowy, wygodny. Brakkonfiguracji modelu przez klienta, BRAK NAPĘDU 4x4

 

Wątek na forum: Program rozwoju dróg, programem narodowym

"Program rozwoju sieci polskich dróg powinien stać się programem narodowym." Rychlo w czas... Szkoda ze nie wpadlismy na to kilkanascie lat temu. Juz bysmy mieli z 1000km autostrad i wyremontowane DK. Ale po co?? Dopiero jak stoimy w korkach kilka h dziennie, takze jadac np. z Wroclawia d...

 

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Długaśne Volvo S80

Choć Chińczycy jako naród do najwyższych na naszym globie raczej nienależą, to chyba właśnie w tym kraju największą popularnością ciesząsię wydłużone wersje limuzyn. Do sprzedaży w Kraju Środka trafiławłaśnie wydłużona limuzyna Volvo, czyli S80L.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Krosno inwestuje w drogi

Trzy duże inwestycje drogowe o wartości ponad 30 mln zł realizowane sąwłaśnie w Krośnie. W przebudowie są obecnie ul. Krakowska, Chopina, Bursaki,Legionów i Piłsudskiego. Ponadto ruszyła rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 991.

 

Zobacz które auta zawalczą o tytuł World Car of The Year

Podczas kwietniowych targów motoryzacyjnych w Nowym Yorku świat motoryzacyjny pozna "Światowy Samochód Roku"("World Carof the Year"). Tytuł ten jest przyznawany od 2005 roku. Poniżej dowieciesię, które samochody znalazły się w dziesiątce finalistów.

 

Porsche: 50 lat ikony motoryzacji

Jeśli prześledzisz historię motoryzacji to nie znajdziesz drugiego takiegosamochodu. Nie znajdziesz drugiego auta, którego sylwetka praktycznienie zmieniła się przez 50 lat. Ten samochód jest ikoną i wizytówką niemieckiej motoryzacji. Porsche 911 to jeden zpomników motoryzacji. Od niego wszystko się zaczęło.

 

Wysokie osoby nie muszą kupować dużych aut

Jesteś wysoką osobą i z racji swojego wzrostu omijasz z daleka małe auta?Jak sprawdzili specjaliści z ADAC, wcale takiej potrzeby nie ma.Niektóre auta z wyższych klas oferują wręcz mniej miejsca kierowcomniż modele z niższych segmentów.

 

Nowe Porsche 911 ? premiera

Na salonie samochodowym w Los Angeles Porsche zaprezentowało światu nowągenerację Porsche 911. To ósma odsłona kultowego auta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019