Wyszukiwałeś:

993

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 993

Spróbuj też wyszukać: 49

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Honda Civic: Porażka

3.75 Kupując miałem nadzieję na lanie paliwado baku, przeglądy i jazdę. Marzenia się nie spełniły. W pierwszym rokurdza tylnej klay - gwarancja. Przy ok. 60.000 km padło sprzęgło, 10 miesięcypo gwarancji. W serwisie twierdzą, że to nie pierwsze sprz...

 

Wątek na forum: Bezołowiowej nie "zalejesz"

malucha olejem napędowym to cięzko zatankować, no chyba ze z jakiegos kanistra - koncowka dystrybutora diesla jest bowiem grubsza i nie wejdzie do otworu baku auta benbzynowego ~leos

 

Nowy Sprinter już w sprzedaży

Nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jestMercedes Sprinter, pojawiła się właśnie w sprzedaży na naszym rynku.

 

Volkswagen Nutzfahrzeuge na dużym plusie

Marka Volkswagen Nutzfahrzeuge (Samochodu Użytkowe) w pierwszych dziewięciumiesiącach 2006 roku ponownie zwiększyła wielkość światowej sprzedażylekkich samochodów użytkowych, wielkogabarytowych limuzyn i samochodówweekendowych oraz ciężkich samochodów ciężarowych i autobusów.

 

Rekordowa Kia cee`d

Wprowadzona trzy miesiące temu do sprzedaży Kia cee`d szturmem zdobyłauznanie polskich kierowców. Tylko tyle wystarczyło, żebyzainteresowanie autem było tak duże, aby uzyskać prawie roczny poziomzaplanowanych zamówień.

 

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 

Naprawiona droga wojewódzka w Gorlicach

Osuwiska w pobliżu drogi wojewódzkiej n9 993 przebiegającej przezGorlice już nie zagrażają bezpieczeństwu kierowców. Zostały onezabezpieczone, a sama droga zmodernizowana.

 

Porsche 911 - wyjątkwy egzemplarz trafi pod młotek

W sierpniu na aukcji Mecum Monterey pojawi się bardzo rzadki egzemplarz Porsche 911. To wyścigowa wersja GT2 Evo z 1995 roku. Powstało zaledwie 11egzemplarzy tego 993.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018