Wyszukiwałeś:

9ff

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9ff

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Porsche 9ff CR42

te porche to już się staje nudne ta sama buda tylko coś zmieniają w środku:( aż dziw że za te pieniądze ktoś to kupuje :(chyba tylko niemiaszki z patriotyzmu :) hehe ~raiders

 

Wątek na forum: Gemballa Porsche Carrera GT

Cu z tego jak mojem Bugatti ma napięd 4x4 i mogiem niem polem łorać i jest najsiebsie łod lymuzyn ze stolecy . ~głospodaż 500 ha

 

Wątek na forum: Lamborghini po kuracji

Klapki i już wiadomo jak. Ostrzejsze wałki, krótki i szeroki dolot, otwarty wydech, trochę więcej obrotów i remap i mamy dodatkowe 68 koni. Żadna tajemnica. Tyle, że z dużym prawdopodobieństwem stracili moment przy niższych (i pewnie średnich też) obrotach, stąd te klapki. Podobne są w M5 - pozwa...

 

Porsche 9ff CR42

Podczas gdy Porsche oficjalnie dementuje plotki na temat przygotowań dowypuszczenia silniejszej wersji modelu Cayman S, niemiecka firma Zuffenhausen,zajmująca się modyfikowaniem samochodów, zamierza wydać na rynek jegoulepszoną wersję.

 

Więcej mocy w Porsche

Wraz z początkiem nowego roku modelowego, Porsche Boxster oraz Boxster Szostaną ulepszone pod względem mocy oraz momentu obrotowego. Oba modelecharakteryzować będzie lepsza wydajność na drodze połączoną z niższymzużyciem paliwa.

 

Bardzo ekskluzywne Porsche

Firma tuningowa 9ff, przygotowująca ekstremalne odsłony samochodówmarki Porsche ma w planach wydanie na świat modelu GT9-R z nowym nadwoziem.Auto będzie pozbawione dachu i trafi do rąk zaledwie trzech klientów.

 

911 bez ograniczneń

Najnowsze dzieło niemieckiego tunera pokazuje, że granice możliwości tuninguPorsche 911 GT3 i GT3 RS są niemal nieograniczone.

 

Pobił rekord i rozbił się

Przez ostatni tydzień nastąpiła plaga wypadków wśródsupersamochodów. W zeszłym tygodniu rozbiło się Porsche 911 GT3 RS najednej z niemieckich autostrad, dzień po nim testowe Pagani Zonda C9również uległo wypadkowi. Teraz dołączył do nich kolejny pechowiec.

 

Veyronowska wersja 911

Jeden z najlepszych tunerów Porsche - 9ff - przygotował niesamowitąwersję przebudowanego przez siebie modelu 911.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019