Wyszukiwałeś:

A X

Wind X

Concept X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A Wind Concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Genewa 2011 już za miesiąc

Do rozpoczęcia wystawy samochodowej w Genewie pozostał równo miesiąc.Niektórzy producenci grają już w otwarte karty i zdradzili, co będziemożna podziwiać na ich stoiskach. Inni do końca starają się nie uchylaćchoćby rąbka tajemnicy, trzymając w sekrecie, jakie modele pokażą, jak onewyglądają, bądź wszelkie informacje o tychże autach.

 

Nowe Renault Twingo: Mały miejski Francuz

Już na początku zbliżającego się 2012 roku pojawi się w sprzedaży nowa generacja najmniejszego auta z gamy Renault, modelu Twingo. Samochód to pierwsze auto francuskiej marki, które prezentuje nowy wygląd i styl projektowy przyszłych aut Renault. Samochód pojawi się równieżw wersji R.S. oraz Gordini R.S.

 

Suzuki pokazuje nowe auto segmentu A

Japończycy z Suzuki chwalą się, że stworzyli studyjny model, któryjak mówią "redefiniuje standardy segmentu A pod względemprzestronności i jakości." Czyli?

 
 
 

Celerio, czyli nowe miejskie Suzuki

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie Suzuki zaprezentujecałkowicie nowego malucha. Suzuki Celerio powstał w oparciu o koncepcyjnymodel A:Wind.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A Wind Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019