Wyszukiwałeś:

A1 X

Torun X

Strykow X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A1 Torun Strykow

Spróbuj też wyszukać: szczecin gdansk

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Co z A1 Toruń-Stryków?

tak się akurat składa, że w 2009 roku będą wybory, w których ten rząd cudów pożegna się z władzą. i będzie można zwalić, że nic się nie buduje na następców z "układu" ~tsa

 

Co z A1 Toruń-Stryków?

Autostrada A1 na odcinku Toruń-Stryków jest obecnie w fazie wykupugruntów, a w najbliższym czasie, w związku z rozpisanym w lutym br.przetargiem, nastąpi wyłonienie wykonawcy dokumentacji techniczno –budowlanej tego odcinka. Planuje się również zakończenie wykupugruntów pod autostradę oraz prowadzenie prac archeologicznych,które poprzedzają prace budowlane.

 

Rusza budowa węzła autostradowego "Stryków"

Dnia 28 maja została podpisana umowa na wykonanie jednej z najważniejszychinwestycji w regionie łódzkim - węzła "Stryków".Pozwoli to na połączenie istniejących i powstających autostrad (A1 oraz A2)i poprowadzenie ruchu nie tylko z północy na południe i ze wschodu nazachód ale także we wszystkich innych relacjach.

 

Wątek na forum: A1 Toruń - Stryków – taniej niż zakładano

3mam kciuki za to, zeby przegrane formy nie swirowaly, lecz przyjely porazke i by budowa sie szybko rozpoczela. Teraz gdy jest powodz na poludniu Polski, byloby to waznym sygnalem, ze jestesmy w stanie szybko i sprawnie radzic sobie w skomplikowanych okolicznosciach. ~astrolo...

 

Inwestycje na Euro 2012 są zagrożone

Odpowiadająca za przygotowania do mistrzostw spółka PL2012 powołałazespół kryzysowy, który analizuje wszystkie realizowane na Euroinwestycje – ustaliła Rzeczpospolita. Problemy są już nie tylko zmałopolskim odcinkiem autostrady A4 ale i z autostradą A2 do Warszawy. Małozaawansowane są też prace na odcinku A1 między Strykowem a Toruniem. Podznakiem zapytania stoi budowa Stadionu Narodowego w Warszawie.

 

Wątek na forum: Autostrada A1 Stryków - Pyrzowice do poprawki

Niedobrze, spodziewałem się, że będą poprawki :( aaa

 

2,5 kilometra drogi ułatwi wyjazd z Torunia

W połowie lipca został oddany do ruchu około 2,5-kilometrowy fragment drogi wobrębie węzła Lubicz, pomiędzy Szosą Lubicką w Toruniu a skrzyżowaniem zdrogą wojewódzką nr 552 w Lubiczu. Trasa jest nowym śladem dla drogikrajowej 10/80, czyli docelowego wyjazdu z Torunia w kierunku na Warszawę.

 

Toruń bez tirów

Od 2 stycznia 2012 roku pojazdy o masie przekraczającej 18 ton będą miałyograniczony wjazd do Torunia w godzinach 6.00 - 9.00 i 13.00 - 19.00. Zakaz niebędzie obowiązywał kierowców posiadających zezwolenie.

 

Kolejny MOP na A1 Toruń-Stryków

Uruchomione w piątek w okolicach Torunia Miejsce Obsługi Podróżnychjest już ostatnim, jakie miało powstać na autostradzie A1 na odcinku odCzerniewic do Kowala.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A1 Torun Strykow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019