Wyszukiwałeś:

A1 X

quattro X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A1 quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Zapowiedź Audi A1

Tokijskie targi są miejscem prezentacji protypu Audi o nazwie metroprojectquattro, z którego już za dwa lata ewoluuje najmniejszy w gamie modelA1.

 

Coraz bliżej Audi A1

Na paryskiej wystawie Audi zaprezentowało studyjny model A1 Sportback concept,który po trzydrzwiowym Audi A1 project quattro z roku 2007 stanowikolejny etap przybliżający nas do produkcyjnej już wersji małego Audi A1.

 

Specjalne Audi A1

Podczas dorocznego spotkania miłośników GTI nad jezioremWörthersee Audi zaprezentuje siedem specjalnych wersji najnowszego modelu zIngolstadt - kompaktowego Audi A1.

 

Audi A1 quattro: nowy zawodnik w drużynie

Producent z Ingolstadt powiększa swoją drużynę o nowego zawodnika. Do pierwszego składu w przyszłym roku wejdzie Audi A1 quattro.

 
 

Audi S1 szykowane na Genewę

Na marcowe targi w Genewie Audi przygotowuje ciekawą premierę. Niemcypostanowili usportowić swój najmniejszy model A1.

 

6 mln aut z napędem quattro

6-milionowe Audi wyposażone w napęd quattro opuściło już taśmęprodukcyjną. Stało się to półtorej roku po wyprodukowaniu5-milionowego egzemplarz z systemem quattro.

 

Audi S1 Sportback: Piętno legendy

Z oznaczeniem S1 do tej pory kojarzył mi się jeden samochód –Audi Sport quattro S1. To tym monstrum Walter Röhrl w 1987 roku pobiłrekord Bobby'ego Unsera na górze Pikes Peak. Monstrum to słowo klucz nadziś. Współczesne S1 do potworów nie należy, ale na drodzeprzestraszy niejednego konkurenta.

 

Audi A1 Sportback - dane techniczne

A1 Sportback na polskim rynku oferowany jest z trzema silnikami benzynowymi idwoma wysokoprężnymi. Podstawowy motor to jednostka benzynowa  1.2 TFSI omocy 86 KM, zaś najmocniejszy agregat 2.0 TFSI o mocy 231 KM zostałprzygotowany dla wersji S1 Sportback.

 

Audi S1 Sportback - dane techniczne

S1 Sportback napędzany jest silnikiem dwulitrowym TFSI, który dostarcza231 KM mocy. Ta przekazywanya jest na wszystkie koła poprzez skrzynięmanualną 6-biegową, za pośrednictwem systemu quattro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A1 quattro".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019