Wyszukiwałeś:

A110

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A110

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Renault: Pojawi się następca legendarnej Alpiny

Francuska firma świętując 50-lecie powstania samochodu Renault AlpineA110  planuje zaprezentować spadkobiercę tego modelu podczas tegorocznegosalonu samochodowego w Paryżu.

 

Renault Berlinette alpine A110 obchodzi 10. urodziny

Amédée Gordini powiedział kiedyś, że "Modele BerlinetteAlpine zadziwią świat". Przepowiednia ta nie wątpliwie sprawdziła sięa w tym roku model A110 obchodzi 50 urodziny.

 

Następca Alpine A110

Renault planuje podczas nadchodzącego GP Monako zaprezentować światu współczesną wersję modelu Alpine A110, który zadebiutuje jako koncepcyjny model.

 

Renault Alpine A110-50

 

Oto najnowszy koncept Renault stworzony w hołdzie legendarnego Alpine A110.

 

Renault wyciąga dwa asy z rękawa

Francuski producent zamierza przedstawić światu dwie nowe marki, pod szyldemktórych chce dostarczać światu ciekawe i wyjątkowe auta.

 

Renault Alpine A110-50 kontra Alpine A110

 

Zobaczcie świetnie zrealizowany film, w którym zobaczycie walkę koncepcyjnego Renault Alipne A110-50 wraz z jego przodkiem Alpine A110. A to wszystko w alpejskiej scenerii. Za kierownicą były kierowca rajdowy francuskiego producenta, Jean Ragnotti.

 

Caterham stworzy Alpine A110-50

Jakiś czas temu pojawiły się informacje mówiące, o tym że Renaultszuka potencjalnego partnera, który wspomógłby markę przydostarczeniu na rynek produkcyjnej wersji Renault Alpine A110-50. Okazuje się,że Francuzi juz znaleźli współproducenta.

 

Renault i Caterham stworzą następcę Alpiny

Renault już od pewnego czasu wypuszczało sygnały, że zamierza stworzyćsportowy samochód, będący spadkobiercą modeli Alpine. Teraz jużwiadomo, że uczyni to wspólnie z firmą Caterham, z którąwłaśnie francuski koncern zawarł porozumienie o współpracy.

 

Wspólny projket Renault i Caterhama zagrożony

Renault po prezentacji koncepcyjnego Alpine A110-50 w niedługim czasiepojawiły się informacje, że auto pojawi się na drogach i zostanieopracowane przez współprace Renault z Caterhamem. Teraz jednak projektstanął pod dużym znakiem zapytania.

 

Renault pokaże Alpine podczas Le Mans

Już w przyszłym miesiącu startuje gratka dla fanów motorsportu, czyliwyścig Le Mans. Będzie to okazja dla Renault, aby zaprezentować nowy koncept,który może wejść do masowej produkcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019