Wyszukiwałeś:

A18

. Znaleziono 99 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A18

Spróbuj też wyszukać: a8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

Wątek na forum: Trudna droga do EURO 2012

a co z A18?? przeciez to tez ważny odcinek, poza tym S3 na odcinku Legnica Lubawka z tego co wiem tam też nic się nie dzieje ~p_brz

 

Wątek na forum: Przetarg na węzeł Stryków ogłoszony

Jeszcze jest węzeł Krzyżowa A4/A18 i on będzie pierwszym węzłem autostradowym w Polsce. ~zbych

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

Polskie drogi w liczbach

"W 2007 roku prace budowlane trwają na 258 km autostrad i na 183 kmpriorytetowych dróg ekspresowych" poinformował minister transportuJerzy Polaczek.

 

Kto wybuduje polskie autostrady?

Chińczycy, Słoweńcy, a nawet hindusi walczą o drogowe kontrakty w Polsce. Dolipca do wygrania będą kolejne przetargi na budowę 140 km tras, m.in. A18 dogranicy z Niemcami.

 

A18...od krajowki do autostrady

29 czerwca 2009 r. ogłoszony został przetarg ograniczony na przebudowępołudniowej jezdni drogi krajowej nr 18. Zakres zadania obejmuje dostosowaniedrogi krajowej nr 18 do parametrów autostrady poprzez przebudowę jezdnipołudniowej (rozebranie istniejącej i budowa nowej, betonowej nawierzchnijezdni).

 

Autostrada A18 w kolejce po pieniądze

Pod koniec 2011 roku uzyskano Zgodę na Realizacje Inwestycji Drogowej dlaautostrady A18. Teraz drogowcy czekają na pieniądze na realizacje inwestycji.W związku ze znacznymi kosztami tej inwestycji rozważana jest realizacjazadania wariantowo.

 

Miliony na drogi Dolnego Śląska

Blisko 45 milionów złotych, bo tyle wynosi pula przeznaczona na dotacjeunijne, to kwota przeznaczona m.in. na budowę lub przebudowę obwodnicmiejscowości i poprawę szlaków tranzytowych prowadzących przez miasta,a także na budowę i modernizację połączeń z głównymi drogamikrajowymi na Dolnym Śląsku. Największą szansę na dofinansowanie mająprojekty na południu regionu, „poniżej” autostrady A4 i A18.Wśród wybranych przez zarząd woj. dolnośląskiego propozycji znalazły się drogi w Jeleniej Górze, Karpaczu, Wałbrzychu, Bielawie, Świdnicy, Zgorzelcu, Ząbkowicach Śląskich, Wleniu i Osiecznicy.

 

Miliony na rozbudowę dróg dojazdowych do autostrady A18

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął decyzję o przyznaniudofinansowania na realizację projektów: „Rozbudowa drogiwojewódzkiej  nr 295 na odcinku Nowogród Bobrzański –Żagań m. Pożarów”  oraz „Rozbudowa drogi nr 296relacja Iłowa- Ruszów” w ramach Lubuskiego Regionalnego ProgramuOperacyjnego na lata 2007-2013. Są to drogi dojazdowe do węzła autostradyA18.

 

Wątek na forum: Miliony na rozbudowę dróg dojazdowych do autostrady A18

Wszystko pięknie, tylko kiedy ktoś zagwarantuje środki na rozbudowę samej A18? ~p_brz

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019