Wyszukiwałeś:

A3 X

Cabrio X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A3 Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Wątek na forum: Audi A3 Cabrio - już oficjalnie!

No to fajnie. Audi brakował wózków na bajerze! Takich które są fajne, bo większośc modeli Audi (szczególnie A4, A6, A8, Q7) jest nudna jak cholera. A teraz mają R8, TT, A3 cabrio, będzie coś jak MINI (A1). Marka zmienia się na lepsze ! ~Rafik

 

A3 Cabrio z Węgier

Choć nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jednak wydaje się być wysoceprawdopodobna. Audi A3 Cabrio, który na rynku pojawi się w 2008 roku, będziemontowany w węgierskiej fabryce w Gyor.

 

Audi A3 Cabrio - już oficjalnie!

Zgodnie z obietnicą Audi zaprezentowało dzisiaj światu trzeci wariant modeluA3 o nadwoziu kabrio. Wraz z uroczystością prezentacji, w halach węgierskiejfabryki w Gyor ruszyły taśmy montażowe dla nowego modelu.

 

AMI Lipsk 2008 - Audi A3 Cabrio vs. BMW Seria 1 Cabrio

 

Rywalizacja Audi A3 Cabrio i BMW Seria 1 Cabrio w segmencie małych kabrioletów. Kto zwycięży?

 

Drobne zmiany w Audi A3

Sporo nowości podczas targów AMI w Lipsku można zobaczyć na stoiskuAudi. Jedną z nich jest odświeżona wersja modelu A3, choć akurat w tymprzypadku o zbyt dużych modyfikacjach nie ma mowy.

 

Elektryczne A3

Nowe Audi A3, które zadebiutuje w przyszłym roku, otrzyma sześć wersjisilnikowych i będzie dostępne w czterech odmianach nadwozia.

 

VW Eos i Golf: Co dwa cabrio, to nie jeden

Od dłuższego czasu Volkswagen Eos sam bronił barw niemieckiego producenta wklasie kabrioletów. Niedawno jednak nadjechały posiłki. I to nie bylejakie. W ofercie marki z Wolfsburga pojawił się nowy Golf Cabrio, którytak naprawdę jazdę "topless" oferował już ponad 30 lat temu!

 

Czapki z głów! - nowości cabrio 2013

Już długo entuzjaści jazdy z wiatrem we włosach, nie mieli tak długiegookresu wyczekiwania na upragnioną, słoneczną pogodę. Ale wiosna, choćjeszcze nieśmiałym tempem, nadchodzi. Sprawdzamy jakie nowościkabrioletów przygotowali na ten sezon producenci.

 

Audi A3 Cabriolet tuż przed premierą

We wtorek, podczas pierwszego dnia prasowego targów IAA we Frankfurcie,odbędzie się oficjalna premiera Audi A3 w wersji z otwieranym dachem. A jużteraz niemiecki koncern zdradza szczegóły na temat swojego kompaktowegokabrioleta.

 

Audi planuje nowe wersje A3

Za około trzy lata na rynek trafi nowe Audi A3. Oferta czwartej generacji tegoauta będzie zdecydowanie inna niż dotychczas - dostosowana do wymagańklientów w Chinach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A3 Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018