Wyszukiwałeś:

A3 X

Limousine X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A3 Limousine

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Audi A3 także jako sedan

Choć na kontynencie europejskim kompaktowe modele w czterodrzwiowej odmianiezdecydowanie przegrywają z hatchbackami, to jednak na wielu innych rynkachśrednich rozmiarów sedany cieszą się dużo większą popularnością.I właśnie chyba ze względu na te rynki Audi przygotowało swój modelA3 w wersji Limousine. Choć będzie on także oferowany na Starym Kontynencie.

 

Trzy miliony na liczniku Audi A3

Być może gdyby nie ten model, dziś auta z segmentu premium byłyby dużomniej dostępne dla przeciętnie zamożnych kierowców. Siedemnaście lattemu ruszyła produkcja Audi A3, pierwszego kompaktu z segmentu premium, a dziśmodel ten świętuje już trzymilionowego członka swojej rodziny.

 

Polska premiera: Audi A3 Limousine

W segmencie kompaktów wszystko wydaje się być poukładane. Wiadomo, żeod lat na czele stoi Volkswagen Golf i wszyscy dążą do tego by zrzucićkróla z tronu. Jednak obok tej walki trwa bitwa na polu kompaktówz wyższej półki. Teraz rywalizacja przenosi się na inny poziom, poziomkompaktowych sedanów, do którego dołącza Audi A3 Limousine.

 

Serwis WhatCar? wybrał Samochód Roku

Brytyjski miesięcznik motoryzacyjny WhatCar? wybrał Samochód Roku 2014w swoim własnym plebiscycie organizowanym po raz 37.

 

Audi S3 Limousine wjeżdża do polskich salonów

Literka S zawsze rozpala fanów marki Audi. Mocniejsze emocje możewywołać jedynie zestawieni S z literką R. Po premierze na targachmotoryzacyjnych w Poznaniu do polskich salonów trafia najnowszy sportowymodel z Ingolstad - S3 Limosuine.

 

Audi A3 w wersji piekielnej

Audi zaprezentowało koncepcyjny model, który prawdopodobnie zostałstworzony diabelską ręką. Oto A3 Clubsport Quattro Concept.

 

Audi S3 Limousine: Mała, szybka limuzyna

Nie ma w nazwie "RS", więc sportowcem jest tylko w połowie. Należydo segmentu kompaktów, więc również ciężko mówić opełnoprawnej limuzynie. Audi S3 jest swego rodzaju kompromisem pomiędzyosiągami, elegancją na najwyższym poziomie i miejskimi potrzebami.

 

Audi A3 Limousine na piątkę w crash-teście

Amerykańskie testy zderzeniowe mają opinię jeszcze bardziej wymagających odtych przeprowadzanych w Europie. Mimo to najmniejszy sedan Audi otrzymał bardzowysokie oceny w przeprowadzonym niedawno crash-teście.

 

Audi A3 Limousine na piątkę w crash-teście

 

Audi A3 Limousine w przeprowadzonym przez US NCAP teście zderzeniowym otrzymało maksymalną notę 5 gwiazdek.

 

Audi planuje nowe wersje A3

Za około trzy lata na rynek trafi nowe Audi A3. Oferta czwartej generacji tegoauta będzie zdecydowanie inna niż dotychczas - dostosowana do wymagańklientów w Chinach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A3 Limousine".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019