Wyszukiwałeś:

A3 X

Sportback X

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A3 Sportback

Spróbuj też wyszukać: b5 fl passat b5 fl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Odświeżone Audi A3

Już latem w sprzedaży pojawi się odświeżona wersja kompaktowego Audi A3.Poza nowymi akcentami stylistycznymi, jak zwykle Audi wprowadza równieższereg innowacji technologicznych.

 

Nowe Audi A3 za 74 500 PLN

Więcej sportu i dynamiki. Takie zadanie postawiło sobie Audi przyodświeżaniu stylistyki kompatkowego modelu A3. Teraz tą zmianę mogązobaczyć klienci w Polsce. Audi A3 w wersjach hatchback i Sportback właśniewjeżdza do polskich salonów niemieckiej marki.

 

99 g CO2/km w Audi A3

Wyścig o jak najniższą emisję dwutlenku węgla trwa. Koncern z Ingolstadtdołączył do grona producentów, którzy w swojej ofercie będąmieć model z emisją CO2 poniżej 100 g/km. Mowa tu o modelu Audi A3 w wersji1.6 TDI.

 

Twórcza idea stylistów wnętrza A3 Sportback

 

Etapy projektowania wnętrza Audi A3 Sportback.

 

Audi A3 Sportback w Brukseli

 

Audi A3 Sportback na ulicach Brukseli.

 

Audi A3 Sportback ? pierwsza jazda

Model A3 już od wielu lat jest kluczowym modelem dla producenta z Ingolstadt.Ponad jedna trzecia sprzedawanych samochodów tej marki to właśnie tenkompakt. W zeszłym roku pojawiła się nowa generacja modelu, a terazdołączyła do niej wersja pięciodrzwiowa, czyli Sportback.

 

Audi A3 Sportback e-tron dostępne w Polsce

Do bogatej palety modelu Audi A3 dołącza kolejna wersja - ładowana z gniazdkahybryda - Sportback e-tron. To pierwsze Audi z takim napędem.

 

Audi planuje nowe wersje A3

Za około trzy lata na rynek trafi nowe Audi A3. Oferta czwartej generacji tegoauta będzie zdecydowanie inna niż dotychczas - dostosowana do wymagańklientów w Chinach.

 

Audi A3 e-tron: Zabawa z prądem

Hybryda plug-in nie jest już innowacyjnym wynalazkiem – to auto,które oferuje wiele marek. Mówią o nich ekologiczne, oszczędnei modne. W Polsce wciąż jednak są produktem niszowym. Dlaczego? Jedną zodpowiedzi jest Audi A3 e-tron.

 

Audi A3 Sportback - Niemcy odświeżają wersją e-tron

Po faceliftingu Audi A3 i S3 przyszedł czas na lifting kolejnej wersji"trójki" z Ingolstadt. Audi e-tron ma teraz wszystkieuaktualnienia, które pojawiły się w Audi A3 Sportback kilka tygodnitemu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A3 Sportback".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019