Wyszukiwałeś:

A3 X

e X

tron X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A3 e tron

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Elektryczne A3 w Szanghaju

Audi na targach w Szanghaju pokazało właśnie Audi <em>A3em> e-tron, czyli"zelektryzowaną" odmianę swojego kompaktu klasy premium.

 

Audi A3 e-tron kolejna genewską premierą

Producent aut z Ingolstadt aby udobruchać ekolog&oacute;w po prezentacji w Genewie Audi RS Q3 pokaże elektryczną wersję model <em>A3em>. Stoisko niemieckiegoproducenta na zbliżających się targach uatrakcyjni Audi <em>A3em> e-tron.

 

Audi A3 z zasięgiem 1500 km

Niemiecki producent z Ingolstadt, zaprezentował sw&oacute;j najoszczędniejszysamoch&oacute;d produkowany seryjnie. <em>A3em> TDI ultra spala 3.2 litra na 100przejechanych kilometr&oacute;w.

 

Audi A3 Sportback e-tron dostępne w Polsce

Do bogatej palety modelu Audi <em>A3em> dołącza kolejna wersja - ładowana z gniazdkahybryda - Sportback e-tron. To pierwsze Audi z takim napędem.

 

FC Barcelona i Audi A3 Sportback e-tron

Messi, Xavi, Iniesta, Neymar i sp&oacute;łka otrzymali do swojej dyspozycjinowe samochody. Zanim jednak wsiedli za kierownice otrzymanych aut, musieliwykonać pewne zadania.

 

Kolejna czwórka rozbita przez Euro NCAP

Specjaliści od rozbijania aut z Euro NCAP nie należą do leniuch&oacute;w.Ledwo minął tydzień od ostatnich test&oacute;w zderzeniowych, a już mamykolejne wyniki crash test&oacute;w. Na piątkę tym razem ten egzamin zdałyJeep Renegade oraz hybrydowe Audi <em>A3em>, zaś czterema gwiazdkami musi sięzadowolić Kia Soul, w tym jej elektryczna siostra.

 

Audi A3 e-tron - test zderzeniowy

 

Audi <em>A3em> w hybrydowej wersji e-tron uzyskało 5 gwiazdek w teście zderzeniowym organizacji EuroNCAP. To najwyższa możliwa do uzyskania nota.

 
 

Audi A3 e-tron: Zabawa z prądem

Hybryda plug-in nie jest już innowacyjnym wynalazkiem – to auto,kt&oacute;re oferuje wiele marek. M&oacute;wią o nich ekologiczne, oszczędnei modne. W Polsce wciąż jednak są produktem niszowym. Dlaczego? Jedną zodpowiedzi jest Audi <em>A3em> e-tron.

 

Audi A3 Sportback - Niemcy odświeżają wersją e-tron

Po faceliftingu Audi <em>A3em> i S3 przyszedł czas na lifting kolejnej wersji"tr&oacute;jki" z Ingolstadt. Audi e-tron ma teraz wszystkieuaktualnienia, kt&oacute;re pojawiły się w Audi <em>A3em> Sportback kilka tygodnitemu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A3 e tron".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019