Wyszukiwałeś:

A3 X

g X

tron X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A3 g tron

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Elektryczne A3

Nowe Audi A3, które zadebiutuje w przyszłym roku, otrzyma sześć wersjisilnikowych i będzie dostępne w czterech odmianach nadwozia.

 

Elektryczne A3 w Szanghaju

Audi na targach w Szanghaju pokazało właśnie Audi A3 e-tron, czyli"zelektryzowaną" odmianę swojego kompaktu klasy premium.

 

Przetwarzają prąd elektryczny w e-gaz

Innowacje techniczne to obecnie olbrzymie pole do popisu dla koncernówmotoryzacyjnych, które prześcigają się w różnych nowinkach. Zataką z pewnością należy uznać otwarcie przez Audi wytwórni,która z wody, zielonej energii i CO2 będzie produkować e-gaz, zamiennikgazu ziemnego.

 

Trzy miliony na liczniku Audi A3

Być może gdyby nie ten model, dziś auta z segmentu premium byłyby dużomniej dostępne dla przeciętnie zamożnych kierowców. Siedemnaście lattemu ruszyła produkcja Audi A3, pierwszego kompaktu z segmentu premium, a dziśmodel ten świętuje już trzymilionowego członka swojej rodziny.

 

Audi A3 z zasięgiem 1500 km

Niemiecki producent z Ingolstadt, zaprezentował swój najoszczędniejszysamochód produkowany seryjnie. A3 TDI ultra spala 3.2 litra na 100przejechanych kilometrów.

 

Do 2018 roku Audi zainwestuje 22 mld euro

Producent z Ingolstad przygotował specjalny program inwestycyjny,którego nadrzędnym celem jest wprowadzenie na rynek nowych modeli.

 

Audi A3 Sportback e-tron dostępne w Polsce

Do bogatej palety modelu Audi A3 dołącza kolejna wersja - ładowana z gniazdkahybryda - Sportback e-tron. To pierwsze Audi z takim napędem.

 

Audi też stawia na ogniwa paliwowe

Choć to Toyota pierwsza wprowadza do sprzedaży model napędzany ogniwamipaliwowymi, to jednak konkurencja nie śpi. Na wystawie w Los Angeles Audizaprezentowało model A7 Sportback h-tron quattro, będący pierwszym autem,które obok ogniw paliwowych będzie miało napęd na 4 koła.

 
 

Audi A3 e-tron: Zabawa z prądem

Hybryda plug-in nie jest już innowacyjnym wynalazkiem – to auto,które oferuje wiele marek. Mówią o nich ekologiczne, oszczędnei modne. W Polsce wciąż jednak są produktem niszowym. Dlaczego? Jedną zodpowiedzi jest Audi A3 e-tron.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A3 g tron".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019