Wyszukiwałeś:

A4 X

Allroad X

quattro X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A4 Allroad quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Audi A4 Allroad quattro

Na wystawie w Genewie Audi zaprezentuje kolejny swój model, którymbez większych obaw będzie można zjechać z utwardzonej drogi. Tym razembędzie to Audi A4 Allroad quattro.

 

Audi A4 Allroad: Między SUV-em a kombi + [VIDEO]

Od maja 2008 roku Audi oferuje swoim klientom wersję kombi modelu A4. Teraz dopolskich salonów niemiecka marka wprowadza wariant Allroad Quattro. Zpermanentnym napędem 4x4 i większym prześwitem.

 

Nowe silniki dla A4 Allroad i Q5

Audi urozmaiciło gamę silników dla modeli A4 Allroad i Q5 o dwie nowepozycje. Zarówno jednostka benzynowa jak i wysokoprężna to nowejednostki bazowe dla tych aut.

 

Nowe Audi A4: Kilka drobnych zmian

Jeszcze dobrze nie zdążyło się nam opatrzyć na drogach, a już zasłużyłona kolejne zmiany. Na pierwszy rzut oka ciężko jest zauważyć czymróżni się najchętniej kupowane od 39 lat Audi, ale przeprowadzono tamkilka ciekawych modyfikacji.

 

Wątek na forum: Dwa żywioły w Volvo V40

Cennik Cross Country znamy... Wersja z 4x4 i bogatym wyposażeniem wychodzi ok. 180-200 tys pln. Dość blisko Audi A4 Allroad Quattro, choć Audi w tej cenie ma słabszy silnik i mniej gadżetów. ;) ~sdf

 

6 mln aut z napędem quattro

6-milionowe Audi wyposażone w napęd quattro opuściło już taśmęprodukcyjną. Stało się to półtorej roku po wyprodukowaniu5-milionowego egzemplarz z systemem quattro.

 

Nowe Audi A4 już 29 czerwca!

Już w poniedziałek poznamy najnowszy model marki z Ingolstadt: Audi A4 B9 wobu wersjach nadwoziowych - sedan i kombi. To jedna z najważniejszych premiersamochodowych tego roku.

 

Audi A4 Allroad 2016 (B9) - oficjalna premiera

Kilka miesięcy po premierze zwykłej odmiany Audi A4, teraz swój debiutświęci uterenowiona wersja A4 Allroad. Plastikowe błotniki, dokładki dozderzaków, podniesione zawieszenie i większe możliwości w terenie togłówne atuty nowego Audi.

 

Audi A4 Allroad 2016 (B9)

 

Era uterenowionych kombi w Europie zapoczątkowało Audi ze swoim modelem A6 Allroad, który zawstydził nie jedno auto terenowe. Teraz właściwości offradowe ustąpiły nieco luksusowi i komfortowi, którego nie brakuje w nowym Audi A4 Allroad. Auto jest wyższe o 34 mm od standardowego modelu i ma nowy tryb jazdy "offroad". Samochód występuje tylko w wersji Avant, czyli kombi. Planowany debiut w Polsce - czerwiec 2016.

 

Audi A4 Allroad - ceny w Europie

Zaprezentowane oficjalnie kilka miesięcy temu Audi A4 Allroad można w końcuzamawiać. W Niemczech ceny startują od 44750 euro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A4 Allroad quattro".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019