Wyszukiwałeś:

A4 X

Avant X

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A4 Avant

Spróbuj też wyszukać: audi a4 avant A-6 Avant

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Nowe A4 w Paryżu

Na paryskim salonie samochodowym najważniejszym modelem na stoisku koncernuAudi będzie najnowsza generacja Audi A4.

 

Eleganckie Audi A4 Avant

Kilka miesięcy po premierze nowej generacji Audi A4 dołącza do niej wersjakombi (Avant). Światowa premiera już na wystawie w Genewie, zaś w sprzedaży,także w Polsce, auto to pojawi się już w drugim kwartale roku.

 

Audi A4 Avant: forma i funkcjonalność

Pół roku po "A-czwórce" w wersji sedan dosalonów wkracza niemniej ważna dla producenta z Ingolstadt wersja kombi.Audi A4 Avant to, w wielkim skrócie, kombi, które spośródbezpośrednich konkurentów z segmentu premium, oferuje chyba najwięcejsportowego charakteru.

 

A4 Avant: Rodzinne kombi a'la sportowe coupé

Konkurencja w segmencie klasy średniej premium się zaostrzyła, bo na naszymrynku zadebiutowało jedno z najładniejszych kombi, jakie ujrzało światłodzienne – nowy Audi A4 Avant.

 

Audi A4 Avant: Kwintesencja premium

Dla wielu osób poszukujących samochodu komfortowego i przestrzennego, aprzy okazji reprezentatywnego pozostawał dylemat. Na który zpunktów postawić. Od pewnego czasu, a dokładnie, od zeszłego rokuproblem tego typu powinien przestać istnieć, gdyż oto mamy połączenie tychwszystkich cech pod postacią nowego Audi A4 Avant.

 

Audi A4 Allroad quattro

Na wystawie w Genewie Audi zaprezentuje kolejny swój model, którymbez większych obaw będzie można zjechać z utwardzonej drogi. Tym razembędzie to Audi A4 Allroad quattro.

 

Wątek na forum: audi a4 avant 2005

witam prosze o pomoc niedawno kupiłem audi a4 rocznik 2005 z tym duzym grillem w tej nowszej kascie nie wiem jaka to generacja b5 b6 czy iinny motor 2.o tdi 140km. i jeszce jedno gdzie sa bezpieczniki w tym aucie wersja kombi czyli avant tak? pozdrawiam brendon213

 

Nowe Audi A4 już 29 czerwca!

Już w poniedziałek poznamy najnowszy model marki z Ingolstadt: Audi A4 B9 wobu wersjach nadwoziowych - sedan i kombi. To jedna z najważniejszych premiersamochodowych tego roku.

 

Nowe Audi A4 - ewolucja, progres, rozsądek

Audi spełniło oczekiwania i niczym nas nie zaskoczyło. Nowe A4 niewiele zmieniło się pod względem wyglądu, za to pod każdym innym względem ma być znacznie lepsze od poprzednika. Czy to wystarczy do walki z BMW i Mercedesem?

 

Audi A4 ? będzie kolejny hit?

Nowe Audi A4, czyli flagowy produkt z Ingolstadt, który ma w sobiewszystkie najnowsze rozwiązania techniczne całego koncernu VAG. Zmianystylistyczne to kosmetyka, ale nie możemy mówić o liftingu, gdyż tocałkowicie nowa generacja z fabrycznym oznaczeniem B9. Dilerzy już zacierająręce i czekają na otwarcie zamówień.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A4 Avant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018