Wyszukiwałeś:

A4 X

Brzesko X

Wierzchoslawice X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A4 Brzesko Wierzchoslawice

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

Konsorcjum NDI SA – SB Granit SA nie dokończy budowy autostrady A4 naodcinku Brzesko – Wierzchosławice. GDDKiA tłumaczy, że umowęrozwiązało z winy wykonawcy. Wcześniej konsorcjum odstąpiło od kontraktuzarzucając GDDKiA zaległości w płatnościach za wykonane prace. Teraz GDDKiAmusi zabezpieczyć plac budowy, dokonać inwentaryzacji prac wykonanych przezwykonawcę. Następnie konieczne będzie przygotowanie projekturóżnicowego oraz ogłoszenie przetargu na wybór nowego wykonawcyprac. Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady A4 wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok.

 

Wątek na forum: Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

To niestety straszne jak podróżuje się po Polsce a jak po zachodniej czy południowej Europie. Duża różnica. Polska to kraj UE i nie dość, że od dziesiątek lat nie można było w Polsce sieci autostrad (autostrady są zdecydowanie za drogie dla kieszeni!, bramki co chwila i za częste!!, nawet nie ma ...

 

Zinwentaryzują A4 Brzesko - Wierzchosławice

Krakowskie Biuro Projektów Dróg i Mostów Transprojektsprawdzi stan prac wykonanych na odcinku autostrady A4 między Brzeskiem aWierzchosławicami. Za inwentaryzację placu budowy i sporządzenie raportukońcowego biuro dostanie ok. 1,1 mln zł.Firma będzie miała dwa miesiące nawykonanie prac.

 

Wątek na forum: Zinwentaryzują A4 Brzesko - Wierzchosławice

Drogo oj drogo to wszystko kosztuje podatnika.Inwentaryzacja 1,1mln zł za 23 km to prawie 50 tys za km prostej drogi ~romek

 

Ośmiu chętnych do kontynuowania budowy A4 Brzesko-Wierzchosławice

Osiem firm i konsorcjów złożyło oferty na kontynuację budowyautostrady A4 na odcinku Brzesko – Wierzchosławice . Najniższa opiewa naokoło 642 mln zł a najwyższa na ponad 794 mln zł. W przetargu, wktórym kryterium ceny stanowi 70 % a termin wykonania 30 % większośćoferentów zobowiązuje się do wybudowania 21 km odcinka autostrady wciągu 15 miesięcy. Zadanie obejmuje kontynuację robót budowlanychprzerwanych w marcu 2011r (z budowy tego odcinka wycofało siepolsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit). Odcinek A4Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinek powstającej autostrady A4 w woj.małopolskim.

 

Kontynuacja budowy A4 Brzesko ? Wierzchosławice przypieczętowana

Została podpisana umowa na kontynuację budowy autostrady A4 na odcinku Brzesko– Wierzchosławice (woj. małopolskie). W czwartek 29 września planowanejest przekazanie placu budowy wykonawcy. Budowa zostanie zrealizowana w terminie15 miesięcy. Do czasu realizacji wlicza się również okresy zimowe.

 

Wątek na forum: Kontynuacja budowy A4 Brzesko ? Wierzchosławice przypieczętowana

Bardzo dobra wiadomość - teraz szybko przejąć plac i ruszyć z budową. Trzymam kciuki aby jak najdłużej utrzymała się sprzyjająca pogoda :) ~Kot_Sylwester

 

Węzeł autostradowy Wierzchosławice ważny dla regionu

Samorządowcy i drogowcy z województwa  małopolskiego zastanawiająsię nad koncepcją połączenia węzła autostradowego w Wierzchosławicach zeStrefą Aktywności Gospodarczej w Tarnowie.

 

Dwie jezdnie na A4 Brzesko - Wierzchosławice

Kierowcy mogą korzystać z drugiej jezdni autostrady A4, między Brzeskiem aWierzchosławicami. Puszczenie ruchu na A4 Brzesko - Wierzchosławice nieoznacza jednak całkowitego zakończenia robót na tym odcinku. Prowadzonebędą jeszcze prace na MOP-ach (miejscach obsługi podróżnych),przejściach dla zwierząt, na drogach serwisowych, wykonywane  też będąogrodzenia. Zakończenie wszystkich robót planowane jest w czerwcu 2013r.

 

Wątek na forum: Dwie jezdnie na A4 Brzesko - Wierzchosławice

To dobra wiadomość. Od otwarcia drugiej jezdni tego odcinka, powstał wreszcie jednolity ciąg autostradowy do Tarnowa i o tyle ( czyli o odcinek Brzesko-Wierzchosławice) wzrosła długość polskich autostrad. Jedna jezdnia autostrady użytkowana w dwóch kierunkach nigdy przecież nie może być w ogóle a...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A4 Brzesko Wierzchoslawice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019