Wyszukiwałeś:

A4 X

Rzeszow X

Jaroslaw X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A4 Rzeszow Jaroslaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Zaprojektują autostradę A4 Rzeszów – Jarosław

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na wykonanie dokumentacji niezbędnej do budowy odcinka autostrady A4Rzeszów – Jarosław. Wykonawca będzie mieć 20 miesięcy nazaprojektowanie ponad 40 km trasy.

 

Przetargi w pełni: A4 Jarosław-Korczowa i S19 Stobierna-Rzeszów

Minął już termin składania wniosków przez firmy, które chcąbudować drogę ekspresową S19 pomiędzy Stobierną a Rzeszowem orazzaprojektować i budować autostradę A4 pomiędzy Jarosławiem a Korczową. Jakdobrze pójdzie umowy z wykonawcami zostaną podpisane w IV kwartale br.

 

Polsko-słowackie konsorcjum zbuduje A4 Rzeszów - Jarosław

Ostatni odcinek autostrady A-4 na Podkarpaciu - odc. Rzeszów (węzełRzeszów Wschód)-Jarosław (węzeł Wierzbna) wybudujepolsko-słowackie konsorcjum w skład którego wchodzą: Polimex MostostalS.A. z siedzibą w Warszawie i DOPRASTAV a.s. z siedzibą w Bratysławie.Wybrane konsorcjum zaoferowało się wybudować ostatni odcinek autostrady A-4na Podkarpaciu za  kwotę brutto blisko 2,2 mld zł przy udzieleniumaksymalnego okresu gwarancji jakości tj. 120 m-cy.

 

Autostradę A4 Rzeszów-Jarosław oficjalnie można budować

Autostrada A4 między Rzeszowem (węzeł Rzeszów Wschód) aJarosławiem (węzeł Wierzbna) posiada już komplet dokumentówpotrzebnych do rozpoczęcia budowy. Wojewoda Podkarpacki wydał pozwolenie nabudowę, które ma rygor natychmiastowej wykonalności. Wykonawca, firmaPolimex Mostostal, wybuduje 41 km trasy za 2,1 mld zł. Plac budowy zostałprzekazany wykonawcy 21 października.

 

Czeka nas zmiana wykonawcy na A1 i A4

GDDKiA poinformowała, że będzie szukać nowych wykonawców nadokończenie budowy dwóch odcinków autostrad - A1 ze Strykowa doTuszyna i A4 z Rzeszowa do Jarosława. Konsorcjum Polimex-Mostostal niepodołał tym zadaniom.

 

Autostrada A4 Rzeszów-Jarosław w kontroli

W dniu dzisiejszym (19 sierpnia) rzeszowski oddział GDDKiA przekazał dokumentyz postępowania przetargowego na kontynuację budowy autostrady A4 na odcinkuRzeszów (węzeł Rzeszów Wschód) – Jarosław (węzełJarosław Zachód) do kontroli uprzedniej Prezesa Urzędu ZamówieńPublicznych.

 

Odcinek A4 Rzeszów - Jarosław droższy o 216 mln zł

Konsorcjum firm Budimex i Strabag podpisało właśnie aneks do umowy narealizację odcinka autostrady A4 z Rzeszowa do Jarosławia, któryzwiększa wartość umowy z 719 do 985 mln zł.

 

Wątek na forum: Odcinek A4 Rzeszów - Jarosław droższy o 216 mln zł

Z tym odcinkiem A4 GDDKiA robi nas cały czas w bambuko, mąci i kłamie. Nie pierwszy raz zresztą i nie tylko z tym odcinkiem. Najpierw podawano, że być może zostanie ukończony do końca 2015 r., cały czas trąbiono, jaka to niby duża procentowa ilość robót została wykonana. Teraz podano, że konieczn...

 

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Dobra wiadomość dla kierowców wybierających się po 20 lipca nawschód Polski. Właśnie tego dnia nastąpi otwarcie autostrady A4 zRzeszowa do Jarosławia.  GDDKiA zapewnia, że zdąży przed ŚwiatowymiDniami Młodzieży, które odbędą się 25-29 lipca w Krakowie.

 

Wątek na forum: Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Wreszcie !!! Z wielkimi bólami i czteroletnim opóźnieniem będzie otwarty ten odcinek. Będzie to rzeczywiście ważne wydarzenie; na całej długości od granicy niemieckiej do granicy ukraińskiej będzie można przejechać tylko i wyłącznie autostradą. Po otwarciu opisywanego w artykule odcinka (a wcześn...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A4 Rzeszow Jaroslaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019