Wyszukiwałeś:

A6 X

Avant X

. Znaleziono 106 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A6 Avant

Spróbuj też wyszukać: a6 avant 1999

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 106 wszystkich):

Ładniejszy A6 Avant

Audi zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcia odnowionego modelu A6 Avant(kombi). Model ten można już w niektórych krajach europejskich zamawiać odjutra, zaś w sprzedaży pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

Już pięć milionów Audi A6

Dzisiaj (31 stycznia) z taśmy produkcyjnej fabryki w Neckarsulm zjechałpięciomilionowy egzemplarz modelu A6, który swoją karierę, jeszcze jako Audi100, rozpoczął przed 37 laty.

 

Avanti!

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie wersja kombi najnowszejgeneracji modelu A6, czyli wg, nazewnictwa niemieckiej firmy, A6 Avant.

 

Niebezpieczna klapa bagażnika w A6 Avant

Niektóre egzemplarze modelu Audi A6 Avant (kombi) mogą stanowić zagrożeniedla ich użytkowników. Niebezpiecznym elementem w tym przypadku okazuje siębyć klapa bagażnika.

 

Niebezpieczna klapa bagażnika w Audi

W trzech modelach - Audi A6 Avant, Audi A6 Allroad i Audi Q7 - automatycznieotwierająca się klapa bagażnika może być przyczyną obrażeń użytkownikapojazdu.

 

Na celowniku: Audi A6 Avant

Po ponad czterech latach w obozie Audi zdecydowano się na faceliftingnajwiększego kombi A6 Avant. Dziennikarskim szpiegom udało się już zrobićpierwsze zdjęcia odmłodzonej wersji tego modelu.

 

Premiera Audi A6 Avant w Berlinie

Wczoraj w Berlinie miała miejsce oficjalna premiera wersji Avant nowego AudiA6, która jest teraz widocznie większa od poprzednika.

 

Audi A6 Avant - kombi o różnych twarzach

Z jednej strony stylowy design, piękne linie i równie atrakcyjnewnętrze. Do tego najnowsza technologia na pokładzie, dzięki którejkomfort podróży jest na najwyższym poziomie. A jeszcze do tego mocne idynamiczne silniki. A jeśli komuś jeszcze mało, to na deser niezwykle pojemnaprzestrzeń bagażowa. Audi A6 Avant, którego najnowsza generacjawłaśnie wchodzi do sprzedaży na polskim rynku, ma coś interesującego dlakażdego.

 

Rodzina A6 po facliftingu

Ten model to według marki "symbol innowacyjnej techniki i potwierdzenietrwałego miejsca czterech pierścieni w segmencie premium". Co nowego wA6 po liftingu?

 

Audi A6 Avant 3.0 TDI: Hajs się musi zgadzać

Jeżeli w tym roku wielkanocny zajączek przyniósł Wam co najmniejpół miliona złotych, mamy doskonały pomysł jak je spożytkować.Można na przykład skonfigurować całkiem niepozorne Audi A6 Avant. Czybędzie to samochód bez wad?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A6 Avant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018