Wyszukiwałeś:

A6 X

avant X

allroad X

quattro X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A6 avant allroad quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Avant na polskie drogi

Niemiecki producent ogłosił właśnie ceny wchodzącego lada moment naeuropejskie salony modelu Audi A6 Avant Allroad Quattro. Ceny samochodu, któryrozszerzy gamę marki Audi mają zaczynać się od 33.530 funtów.

 

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Młodszy brat Allroad`a

Wygląda na to, że Audi A6 Allroad będzie miało mniejszego brata. Zagranicznireporterzy odkryli na jednym z firmowych parkingów w Ingolstadt nietypowysamochód. Było to auto o nadwoziu Audi A4, lecz jego prześwit i detalesugerowały co innego.

 

Audi A4 Allroad: Między SUV-em a kombi + [VIDEO]

Od maja 2008 roku Audi oferuje swoim klientom wersję kombi modelu A4. Teraz dopolskich salonów niemiecka marka wprowadza wariant Allroad Quattro. Zpermanentnym napędem 4x4 i większym prześwitem.

 

Audi A6 allroad: Luksus na bezdrożach

Audi zaprezentował najnowszą wersję Audi A6 Avant w wersji uterenowionej. Wnowym modelu o 20% spadło zużycie paliwa w porównaniu do przedniejgeneracji.

 

Audi A6 Allroad Quattro: Dysonans poznawczy

2 w 1, 3 w 1... 12 w 1. Dostaję białej gorączki, kiedy ktoś próbujemi wcisnąć produkt, który jest do wszystkiego, a przy tym "odmienimoje życie". Teoretycznie podobnie jest z Audi A6 Allroad Quattro. Tosamochód całkowicie pozbawiony racjonalnych powodów by go kupić.Mimo to chciałbym go mieć.

 

6 mln aut z napędem quattro

6-milionowe Audi wyposażone w napęd quattro opuściło już taśmęprodukcyjną. Stało się to półtorej roku po wyprodukowaniu5-milionowego egzemplarz z systemem quattro.

 

Rodzina A6 po facliftingu

Ten model to według marki "symbol innowacyjnej techniki i potwierdzenietrwałego miejsca czterech pierścieni w segmencie premium". Co nowego wA6 po liftingu?

 

Audi A6 Allroad quattro - osiągi, silniki, ceny

Odświeżone Audi A6 C7 przeznaczone na rok modelowy 2015 jest już dostępne wsalonach. Wraz ze standardowymi wersjami o nadwoziu limuzyna oraz Avant pojawisię także wersja Allroad quattro.

 

Audi A6 allroad 3.0 TDI: Mój ci on!

Nazwa allroad mówi, że jest to auto na każdą drogą, ale prawda jestzgoła inna. Otóż „uterenowione” kombi z Ingolstad jestuniwersalne, lecz tylko w kwestii rodzaju nawierzchni (śnieg, błoto, asfalt,żwir piasek itd.) Tydzień spędzony z tym autem zrodził we mnie lęk przedpoważnym offroadem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A6 avant allroad quattro".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018