Wyszukiwałeś:

A7

. Znaleziono 173 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A7

Spróbuj też wyszukać: Audi A7 sportback bmw 3 Audi A 9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 173 wszystkich):

Audi A7 wymierzone w Mercedesa CLS

Audi wielokrotnie udowadniało że ma smykałkę do produkcji sportowych aut.Rajdowe auta grupy B czy ostatnie, fenomenalne dzieło producenta z Ingolstadt,model R8 to potwierdzają. Teraz jednak w głowach bossów Audi zrodziłsię samochód, który oprócz mocy ma gwarantować luksus nawysokim poziomie. Wynik to Audi A7 pretendowane do niszowej klasyczterodrzwiowych, sportowych limuzyn, w której póki co brylujeMercedes-Benz CLS.

 

Audi A7 w produkcji

Zagraniczny portal worldcarfans opublikował pierwsze zdjęcia Audi A7 prosto zfabryki. Widać na nich auto pozbawione kamuflażu, niemalże gotowe dowyjechania prosto na ulice.

 

Audi A7 Sportback jeszcze w tym miesiącu

Po długim oczekiwaniu i zapowiedziach w końcu nadszedł finał. Audiuruchomiło już specjalną stronę internetową, która zapowiada nowymodel - A7 Sportback. Auto zostanie oficjalnie ujawnione już pod koniec tegomiesiąca.

 

Jest już Audi A7

Wczoraj wieczorem odbyła się pierwsza oficjalna prezentacja całkowicie nowegomodelu w gamie Audi - A7 Sportback. Szerszej publiczności nowość z Ingolstadtzostanie zaprezentowana na wystawie w Paryżu, a do sprzedaży trafi napoczątku przyszłego roku.

 

A7 na 25. urodziny technologii TDI

Oto A7 Sportback 3.0 TDI competition. Auto, które powstało aby uczcić25 lat technologii TDI. Edycja specjalna charakteryzuje się większą mocą iekskluzywnym wyposażeniem.

 

Audi A7 face-lifting: Świeży oddech po 4 latach

Świat motoryzacji coraz bardziej zacieśnia się ze światem komputerówi szeroko pojętej elektroniki. Efektem tego jest konieczność coraz częstszejwymiany "pokoleń". Audi A7 ledwie cztery lata temu pojawiło się narynku, a już doczekało się wersji "poprawionej".

 

Audi A7 - poznaj ceny

Pierwsza generacja Audi A7 zadebiutowała zaledwie cztery lata. Do polskichsalonów wjeżdża odświeżona wersja czterodrzwiowego coupe. Zobacz, ilekosztuje.

 

Audi A7 Sportback 3.0 TFSI: Wyszukany styl

A7 Sportback to limuzyna, która prestiż, snobizm łączy z mocnymsilnikiem i napędem Quattro. Nad tym autem zachwycają się wszyscy - odprezesów, po przypadkowych pieszych. Styl, elegancja z Ingolstadt terazjeszcze mocniej depcze schematy mówiące, iż limuzyna to potężne,luksusowe auto, które nie wyróżnia się z tłumu.

 

Audi A7 - dane techniczne

Nad Wisłą odświeżone Audi A7 dostaniemy z pięcioma wersjami silnika 3.0 TDIoraz jednym benzynowym 3.0 TFSI. Moc jednostek napędowych to od 218 KM do 333KM.

 

Nowe Audi A7 bez charakterystycznego tyłu

Niemcy szykują znaczące zmiany jeśli chodzi o nową generację Audi A7.Samochód straci swoją charakterystyczną linię nadwozia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018