Wyszukiwałeś:

A8 X

hybrid X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A8 hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Audi ujawnia plany

Audi ujawniło swoje plany modelowe na najbliższe lata. Jeżeli wszystkopójdzie dobrze, w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć nadrogach kilka ważnych nowości spod znaku czterech pierścieni. Pojawić sięmają takie auta jak: A5 Sportback, Q5 Hybrid, RS5 oraz nową odsłonę A8.

 
 

Audi A8 - limuzyna na dwa serca

Audi A8 dołączy do grona modeli, które dzięki napędowi hybrydowemumogą pochwalić się swoim ekologicznym podejściem do środowiska. Nie tylkojednak te względy zdecydowały o takim kroku firmy z Ingolstadt. Wersjehybrydowe swoich flagowych limuzyn mają już od pewnego czasu i Mercedes, iBMW.

 
 

Audi A8 teraz w wersji hybrydowej

Audi do swojej gamy modelowej wprowadza hybrydę. I to nie bazującą na  którymś z mniejszych modeli, ale na topowej limuzynie. Audi A8hybrid  już nie długo w sprzedaży.

 

Audi z pięcioma ringami

Nie, nie jest to pomyłka ani żart. Ale też nie rewolucja w postaci zmianylogo niemieckiej marki. Audi zostało bowiem oficjalnym dostawcą floty dlaoficjeli Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

 

Zakłady Audi najlepsze w Europie

Fabryka Audi Neckarsulm została wybrana najlepszym zakładem produkcyjnym wEuropie według J.D. Power. To pierwsze zwycięstwo zakładów grupyVolkswagen.

 

Nowe Audi A8 odpowiedzią na Mercedesa W222

Targi we Frankfurcie zbliżają się wielkimi krokami i to na nich Audipostanowiło oficjalnie przedstawić nową generację swojego flagowego modelu.Audi wraz z nowym A8 podnosi rękawice rzuconą przez najnowszą Klasę SMercedesa.

 

Boryszew: Nowe zlecenia zapewnią przychody Maflow do 2023 r.

Grupa Volksvagena (VW, Audi, Porsche, Skoda, Seat, Bentley, Scania, MAN), JaguarLandrover, BMW, Renault, Paccar Group, Volvo Car wybrali Boryszew S.A. dorealizacji nowych kontraktów, zapewniających zakładom Maflow przychodydo 2023r.

 

Nowe Audi A8 za chwilę w salonach. Znamy polskie ceny

W polskich salonach Audi ruszyło zbieranie zamówień na topowy model A8.Wiemy, ile kosztuje nowa generacja limuzyny z Ingolstadt.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A8 hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019