Wyszukiwałeś:

A9

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A9

Spróbuj też wyszukać: a7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe Audi A8 zadebiutowało

Ale to może sie zmienić wraz z następcami obecnej S klasy Mercedesa i LS Leksusa.A wracajac do Audi widział bym w nim 460 Konne V10TDI i 500Konne V12 TDI z obecnego Q7 jak rowniesz 650 konną benzynę oczywiście w nowym S8.Jak równiesz nowy model o klase wyzszy od A8 czyli A9.W srodku pełno bajeró...

 

Audi A9 już za trzy lata?

Audi kontynuuje swój plan objęcia dominacji w kluczowych segmentach. Tymrazem pomoże w tym całkowicie nowy model, który ma zadebiutować w 2014roku.

 

Audi: Plotki z miasta Ingolstad

Niemiecka marka nie próżnuje i pracuje nad nowymi modelami. Takmówią najnowsze plotki docierające z siedziby Audi. W przeciągunajbliższych lat mają zadebiutować trzy nowe modele.

 

Audi odsłania rąbek tajemnicy

Producent samochodów z Ingolstatd udostępnił krótki film, wktórym zapowiada nowy model przygotowywany na targi motoryzacyjne weFrankfurcie. Czy to nowe A8?

 

Audi szykuje 11 nowych modeli

Prezes marki z Ingolstadt Rupert Stadler potwierdził, że w najbliższejprzyszłości jego marka przedstawi 11 całkowicie nowych modeli.

 

Audi zapowiada model A9

Audi przygotowuje bardzo poważną premierę na targi motoryzacyjne w LosAngeles. Właśnie ujawniono pierwsze detale nowego modelu A9, który narazie zostanie odsłonięty jako koncept.

 

Audi Prologue - zapowiedź A9

Audi przygotowało na salon samochodowy w Los Angeles coś specjalnego -największe coupe niemieckiej marki jest wyznacznikiem nowego stylu marki inośnikiem najnowszych technologii.

 
 

Audi Prologue

 

Audi Prologue to pokazany na targach Los Angeles Auto Show prototyp, zapowiadający model A9 i prezentujący nowe kierunki, w którym podąży styl niemieckiej marki w przyszłości. Konkurentem przyszłego Audi A9 będzie m.in. Mercedes Klasy S Coupe.

 

Audi w pogoni za BMW

BMW jest dzisiaj najlepiej sprzedającą się marką w tzw. klasie premium. Audi nie może się z tym pogodzić i planuje duże inwestycje, aby dogonić bawarskiego konkurenta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019