Wyszukiwałeś:

ABT

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ABT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Abt R8: 530 KM na jubileusz

Ciekawy czy silnik został odprężony. Może udałoby się zastosować taki zestaw do RS? Miło by było i można by powalczyć z eMkami :) ~Podpis:

 

Abt R8: 530 KM na jubileusz

Renomowany tuner samochodów marki Audi, Abt z okazji zbliżających się 110urodzin założenia firmy, zaprezentuje swoim fanom własną wizję nowegomodelu R8. Wzbogacony o dodatkowe 110 KM w porównaniu z wersją seryjnąsamochód zostanie oficjalnie zaprezentowany w tym roku, na salonie samochodowymIAA we Frankfurcie.

 

560 KM w Audi Q7

Firma ABT Sportsline nawet z najładniejszego samochodu potrafi wydobyćbestię. Tym razem specjaliści od tuningu wzięli pod swoją lupę flagowegoSUVa Audi.

 

ABT bierze się za Audi A1

Niemiecka firma tuningowa ABT już pod koniec tego miesiąca ujawni efekt swoichprac nad najmniejszym Audi, które właśnie wchodzi na rynek.

 

Audi A7 od ABT

Ledwie najnowsze Audi A7 zadomowiło się na kilku rynkach, a już niemieckafirma tuningowa ABT przygotowała modyfikacje dla czterodrzwiowego coupe.

 

ABT przedstawia VW Beetle'a

Niemiecka firma tuningowa, która w większości przypadkówmodyfikuje auta pochodzące od koncernu Volkswagena zaprezentowała nowy model. Najczęściej modyfikowane auta to Audi i VW. Najnowszym dzieckiem ABT jestBeetle

 

ABT wyciska z TFSI

Firma ABT Sportsline od wielu lat znana jest ze swojego mariażu z markąAudi. Tym razem specjaliści od tuningu przygotowali zestaw, którywyciśnie siódme poty z silnika TSI.

 

Audi RS6 Avant ABT od Pachura Moto Center

Po raz pierwszy po niedawnym faceliftingu, Audi RS6 Avant zostało w Polscepoddane poważnemu tuningowi. Wielkopolska firma Pachura Moto Centerzastosowała pakiet usprawnień od ABT Sportsline.

 

ABT modyfikuje Audi TTS Coupe

Aż 60 dodatkowych koni mechanicznych udało się wyciągnąć z silnika 2,0TFSI. Inżynierowie z ABT poprawili dokonania tych od Audi. I tak powstałoponad 350-konne TTS Coupe.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019