Wyszukiwałeś:

AC

. Znaleziono 578 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AC

Spróbuj też wyszukać: ac pompa obudowa filtra powietrza ubezpieczenie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 578 wszystkich):

AC wraca do życia

Jedna z najstarszych brytyjskich marek AC zostanie po latach reaktywowana, abynadal produkować i sprzedawać swoje legendarne wozy, które są dobrze znane icenione na całym świecie.

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

AC pójdzie do góry!

Ostra konkurencja w sektorze ubezpieczeń komunikacyjnych i wynikająca stądwalka cenowa spowodowały, że towarzystwa ubezpieczeniowe osiągają stratyjuż nie tylko na ubezpieczeniach OC, ale i na, przynoszących dotąd zyski, AC.

 

OC i AC nie pomogą pijanemu kierowcy

Przed nami długi weekend, a więc okazja do wyjazdów za miasto ispotkań przy grillu. Niestety, wielu kierowców po spożyciu alkoholuwsiada wówczas za kierownicę samochodu nie bacząc na konsekwencje. A zajazdę po pijanemu często trzeba później słono zapłacić. I niepomogą wówczas żadne ubezpieczenia OC czy AC.

 

Ubezpieczenie AC - brać czy nie?

Brak obowiązku posiadania ubezpieczenia autocasco oraz wysoki koszt jego wykupusprawiają, że kierowcy bardzo sceptycznie podchodzą do tego rodzajuubezpieczenia. Jest to jednak jedyny środek chroniący nasz pojazd odzniszczeń w sytuacji gdy nie ma winnego oraz od kradzieży. Autocasco wydajesię być także niezbędne dla właścicieli firm posiadających flotępojazdów firmowych.

 

AC SA Solidnym Pracodawcą Podlasia 2010

Spółka AC SA – wiodący w Polsce i liczący się na świecieproducent samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG – otrzymałatytuł "Solidnego Pracodawcy 2010" w kategorii regionalnej Podlasie.Najlepsi pracodawcy w Polsce w ogólnokrajowym konkursie Rzeczy o Biznesiezostali wyłonieni już po raz siódmy.

 

AC 378 GT Zagato wersja produkcyjna

AC to legendarna brytyjska manufaktura, która w świecie motoryzacji istnieje już 111 lat. Na salonie samochodowym w Genewie pojawiła  się wersja produkcyjna nowego modelu marki, który został opracowany przy udziale nie mniej legendarnego biura projektowego i konstrukcyjnego z Milanu,Zagato

 

10 sposobów na tańsze AC

Coraz mniej kierowców decyduje się na zakup dobrowolnego ubezpieczeniaautocasco. Powód jest oczywisty - z reguły dość wysoka cena składkitej polisy. A tymczasem, trzymając się prostych zasad, możemy zaoszczędzićna AC nawet kilkaset złotych. Jest na to kilka sposobów.

 

Za ubezpieczenie AC płacimy średnio 800 zł

Tylko co czwarty kierowca w Polsce posiada ubezpieczenie AC. Średnia cenatakiego ubezpieczenia to 800 zł. Eksperci sprawdzili czy za takie pieniądzemożna kupić dobra polisę.

 

AC Schnitzer ACL2 - BMW M235i na dopingu

Niemiecki tuner, firma AC Schnitzer na swoim stoisku w Genewie będzieprezentować najnowszy pomysł na auto BMW. Poznajcie ACL2, czyli mocnozmodyfikowane BMW M235i.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019