Wyszukiwałeś:

ACEA

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ACEA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

ACEA: Najchętniej kupowane auta w 2006

Europejska Federacja Producentów Samochodowych (ACEA) przedstawiła styczniowewyniki popularności najchętniej nabywanych aut w krajach Unii Europejskiej.

 

ACEA: Sprzedaż nowych aut nadal na plusie

Po optymistycznych, styczniowych wynikach sprzedaży nowych samochodów wEuropie również lutowe dane mówią o wzroście siły nabywczej mieszkańcówStarego Kontynentu.

 

ACEA: Volkswagen sprzedał najwięcej

Drugi raz z rzędu w tym roku marka Volkswagen sprzedała najwięcejsamochodów. W lutowych wynikach br. VW sprzedał o 15,2% nowych samochodówwięcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

 

Lekki spadek sprzedaży aut w Europie

Mimo coraz większego zainteresowania kupnem nowych samochodów w EuropieWschodniej w listopadzie koncerny samochodowe sprzedały nieco mniejpojazdów niż w analogicznym okresie roku ubiegłego, wynika z raportuACEA. Nadal najwięcej nowych aut rejestruje się w Niemczech choć i tamzauważalny jest spory spadek w sprzedaży.

 

Jaguar i Land Rover dołączają do ACEA

Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów (ACEA) ogłosiło,że przyjęło wniosek firmy Jaguar - Land Rover o członkowstwo w ACEA.Rozpocznie się ono w lipcu 2008 roku.

 

Prezes Renault, prezesem ACEA

Carlos Ghosn, prezes aliansu Renault-Nissan niebawem doczeka się nowychobowiązków. Od 1. stycznia 2009 roku przejmie fotel prezesa organizacjiproducentów samochodowych, ACEA.

 

Dieter Zetsche nowym szefem ACEA

Pod koniec ubiegłego tygodnia zarząd ACEA – Europejskiego StowarzyszeniaProducentów Pojazdów - z siedzibą z Brukseli wybrał DieteraZetsche, prezesa zarządu Daimler AG, na stanowisko nowego prezesa.

 

ACEA: w Europie rośnie sprzedaż aut komercyjnych

Rosnąca sprzedaż vanów przyczyniła się do 7,7 proc. wzrosturejestracji nowych aut firmowych w Unii Europejskiej w maju, poinformowałobranżowe stowarzyszenie ACEA.

 

Carlos Ghosn przewodniczącym ACEA

Prezes koncernu Renault został wybrany nowym przewodniczącym EuropejskiegoStowarzyszenia Producentów Samochodów (ACEA).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021