Wyszukiwałeś:

ADAC X

Rallye X

Deutschland X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ADAC Rallye Deutschland

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

WRC: Loeb siódmy raz z rzędu

ADAC Rallye Deutschland, niemiecka runda rajdowych mistrzostw świata WRCzakończył się zwycięstwem załogi Citroena - Sebastien Loeb/Daniel Elena.Sensacji zatem nie było, bowiem Francuz zwycięża regularnie w asfaltowymrajdzie w okolicach Trewiru od siedmiu lat!

 

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

Volkswagen jednak zainteresowany WRC?

Na informacyjne podwórku ponownie powrócił temat udziałuVolkswagena w rajdowych mistrzostwach świata WRC. Według zagranicznychmediów miałoby to nastąpić w 2013 roku.

 

Rajd Niemiec: Kościuszko z punktami

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team w zakończonym dzisiaj Rajdzie Niemiec zdobyli kolejnych 8punktów. Jedyna polska załoga startująca w pełnym cyklu SWRCskorzystała z systemu SupeRally i ostatecznie zajęła 6. miejsce wstawce.

 

Rajd Niemiec: Loeb dopiął swego

To kolejny rekord w karierze Sebastiena Loeba. Francuz wygrał po razósmy z rzędu Rajd Niemiec, nie pozostawiając żadnych złudzeń swoimkonkurentom.

 
 

Pirelli WRC Academy wraca

Pirelli odnawia swoje zaangażowanie w rozwój nowego pokoleniajeżdżących talentów. Włoski producent opon, który wlistopadzie ubiegłego roku obchodził zakończenie trzyletniej kadencji jakooficjalny dostawca opon dla Mistrzostw Świata, zapewni szutrowe opony K4 i K6oraz opony RX i RE do nawierzchni asfaltowych na sześć rund WRC w tym sezonie.Opony otrzyma 20 młodych, dobrze rokujących kierowców, którzyreprezentują 14 krajów z całego świata.

 

WRC: Loeb miał propozycję z VW, wybrał Citroena

Przygoda Sebastiena Loeba z Citroenem trwać będzie jeszcze przez conajmniejdwa lata. Siedmiokrotny mistrz świata podpisał właśnie nowy kontrakt zfrancuskim zespołem, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2013.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ADAC Rallye Deutschland".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019