Wyszukiwałeś:

ADAC

. Znaleziono 267 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ADAC

Spróbuj też wyszukać: adac emmaljunga test ADAC fotelików ADAC opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 267 wszystkich):

Samochody KIA dla ADAC

KIA Motors Corporation i ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club)poinformowały o zawarciu porozumienia o współpracy. Począwszy od 1kwietnia 2009 KIA Motors staje się dla ADAC „Głównym Partnerem wzakresie szkoleń n/t Bezpieczeństwa Drogowego” oraz wyłącznymdostawcą 200 pojazdów treningowych.

 

ADAC TruckService i Continental zadbają wspólnie o floty

ADAC TruckService i Continental Reifen Deutschland GmbH podjęły decyzję onawiązaniu ogólnoeuropejskiej współpracy w zakresie obsługioperatorów flot. Początkowo współpraca będzie dotyczyć ośmiunajważniejszych rynków transportowych w Europie, a w przyszłościplanowane jest jej rozszerzenie na kolejne rynki UE.

 

Foteliki dziecięce w teście ADAC

Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do tematu fotelików dziecięcych iich bezpieczeństwa. Niemiecki automobilklub ADAC przedstawił właśnienajnowsze dane z testów 22 dziecięcych siedzisk - nowości 2010 roku. Zraportu wyłaniają się zarówno pozytywne jak i negatywne wnioski.

 

ADAC: Test opon letnich 195/65 R15

Mimo że temperatury za oknami tego nie pokazują, to do końca zimy jużbliżej niż dalej. Czas zatem pomyśleć o oponach letnich. Niemieckiautomobilklub ADAC przetestował niedawno kilka z nich, w popularnych rozmiarze195/65 R15 i indeksie prędkości V, czyli do 240 km/h.

 

ADAC: Test opon letnich 175/65 R14

Kilkanaście dni temu przedstawiliśmy Wam wyniki testu opon letnich w rozmiarze195/65 R15, które przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC. Terazprzyszedł czas na przyjrzenie się jak z trudami testów poradziły sobiepneumatyki w rozmiarze 175/65 R14 z indeksem prędkości T (prędkość max. do190 km/h), dedykowane małym samochodom.

 

Ranking awaryjności ADAC 2013

Rankingów awaryjności, i to takich sporządzanych przez renomowaneinstytucje, jest co najmniej kilka. Który z nich powinniśmy traktowaćjako najważniejszą wyrocznię? Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi nato pytanie. Jeśli jednak interesują nas auta z rynku wtórnego, wartoprzyjrzeć się każdemu. Dlatego dziś prezentujemy najbardziej i najmniejusterkowe modele według niemieckiego automobilklubu ADAC.

 

ADAC fałszował wyniki plebiscytu!

Znany na całym świecie niemiecki automobilklub ADAC wydał wczorajoświadczenie na temat skandalu, do jakiego doszło podczas organizacjiplebiscytu, w którym wybierany jest samochód roku.

 

ADAC 2014: Oto najbezpieczniejsze foteliki dziecięce

W naszej świadomości coraz większą rolę odgrywa bezpieczeństwo w czasiejazdy, w tym bezpieczeństwo naszych pociech. To dobrze. Warto więc sprawdzić,które foteliki zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieciom, aw których ryzyko obrażeń jest największe. Oto test fotelikówdziecięcych ADAC 2014.

 

Najlepsze i najgorsze opony na zimę wg ADAC

Szukasz ogumienia do swojego auta przed nadchodzącą zimą? Bezpieczeństwojest dla Ciebie najważniejsze i szukasz takich opon, które najlepiejsprawdzą się na ośnieżonej, oblodzonej, mokrej oraz suchej nawierzchni?Specjaliści z ADAC ponownie przetestowali kilkadziesiąt modeli opon wdwóch popularnych rozmiarach 175/65 R14 i 195/65 R15. Oto wyniki!

 

Test fotelików ADAC 2015

Dziś Dzień Dziecka. Z tej okazji prezentujemy najnowszy rankingfotelików samochodowych, przetestowanych przez niemiecki automobilklubADAC. Bo poza wszelkimi życzeniami i różnymi prezentami,bezpieczeństwo jest tym, co powinniśmy bezwarunkowo zapewnić naszympociechom.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021