Wyszukiwałeś:

AE X

86 X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AE 86

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Sportowy miks Subaru i Toyoty

Już od kilku lat trwa wspólny projekt Toyoty i Subaru w kwestii budowyniewielkiego, tylnonapędowego auta sportowego, które mogłoby nawiązaćdo legendarnego modelu Corolli - AE-86.

 

Toyota: Sportowy bliźniak bez dachu

Oddział Toyoty zajmujący się sportem motorowym przedstawił pod konieczeszłgo tygodnia specjalnie przygotowaną wersję modelu Scion FR-S,który jest amerykańską wersją Toyoty GT 86. Toyota Racing ma zaszczytprzedstawić samochód Scion FR-S Speedster.

 

Toyota: Plotki w sprawie legendy

W ostatnim czasie Toyota przedstawiła światu sportowy model GT 86,który składa hołd legendarnej Corolli AE 86. Patrząc jednak nahistorię modelową Toyoty to wciąż mało.

 

Zielone światło dla odkrytych bliźniaków

Najnowsze wieści docierające z Japonii głoszą, że to co do tej pory było plotką teraz zostało potwierdzone. Na rynku pojawią się wersje cabrio Toyoty GT 86 oraz Subaru BRZ.

 

Znamy ceny Toyoty GT86!

Te wakacje będą bardzo udane. I to nie dlatego, że znamy długoterminowąpogodę i wiemy, że będzie przez dwa miesiące upalnie. Nie. Na przełomielipca i sierpnia w salonach pojawi się Toyota GT86!

 

Toyota GT86: Lepsza niż kofeina o poranku

Gdy Toyota po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała GT86 w mojej głowiezrodziło się pytanie: Dlaczego dopiero teraz? Kiedy z kolei okazało się,że dane będzie mi obcować z tym autem przez tydzień, przestraszyłem się rozczarowania.

 

Studyjna Toyota GT86 bez dachu oficjalnie

Szwajcaria będzie miejscem debiutu najnowszego modelu Toyoty. Japończycy wGenewie zaprezentują studyjną wersję kabrioletu stworzonego na bazie GT86.Oto oficjalnie pokazany na zdjęciach koncept FT-86 Open Concept.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "AE 86".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019