Wyszukiwałeś:

AGM

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AGM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: E63 AMG – moc w czystej postaci

Chodziło pewnie o SPEEDSHIFT - nieźle wyszło :-))) ~AGM speedSHIT - buahahaha :-)

 

Akumulatory spod Częstochowy

Cztery lata temu w Żarkach pod Częstochową powstała FabrykaAkumulatorów LOXA Sp. z o.o. Dzisiaj produkowane są tam wysokiejjakości akumulatory rozruchowe do wielu rodzajów pojazdów, m.in.samochodów osobowych.

 

Milionowy akumulator ZAP Piastów

W połowie grudnia 2009 r. linie produkcyjne zakładów ZAP SznajderBatterien w Piastowie k. Warszawy opuścił milionowy akumulator. Był to modelakumulatora Expedition Plus AGM, tegoroczna nowość produkcyjna. Akumulatorzostał wyeksportowany do jednego z krajów skandynawskich.

 

Godło Teraz Polska dla akumulatorów z Piastowa

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. z Piastowa została Laureatem XXI edycjiKonkursu Teraz Polska. Konkurs Teraz Polska  wybiera i promuje dynamicznierozwijające się polskie przedsiębiorstwa i ich wysokiej jakości produkty iusługi. Zadaniem Konkursu Teraz Polska jest wyłonienie grupy najlepszychproduktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tychdotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym,technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych.

 

Nowa inwestycja Exide Technologies

- Roczna produkcja tylko z dwóch nowo budowanych hal to odpowiednikpołowy akumulatorów wymienianych w ciągu całego roku przez polskichkierowców  – powiedział Janusz Mieloszyk, prezes ExideTechnologies S.A. podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod haleprodukcyjne dla akumulatorów AGM w siedzibie firmy w Poznaniu.

 

Nowa generacja akumulatorów marki Centra

Asortyment marki Centra poszerza się o akumulatory typu AGM i ECM, któreodpowiadają wymaganiom nowoczesnych samochodów posiadającychzaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak system Start & Stop ihamowanie regeneracyjne.

 

Masz auto ze Start-Stop? Potrzebujesz specjalnego akumulatora

Niezależnie od tego czy twój samochód wyposażony jest wnowoczesne systemy oszczędzające paliwo - takie jak na przykład Start-Stop,czy też posiadasz sporą ilość urządzeń elektronicznych, musisz wiedziećjedno. Nie powinieneś korzystać w tym przypadku z montowania zwykłychakumulatorów żelowych.

 

Exide wśród największych eksporterów

Jeszcze w tym roku firma Exide uruchomi nowe linie produkcyjne, co wperspektywie kilku lat pozwoli na zwiększenie o 40 proc. mocy produkcyjnychpoznańskiej fabryki (1,5 mln sztuk akumulatorów rocznie).

 

Nowy silnik w rodzinnym Oplu

Na polskim rynku debiutuje nowa wersja Zafiry Tourer. Auto dostało nowy silnikwysokoprężny.

 

Test akumulatorów samochodowych GTU 2014/2015

Jest równie ważny jak opony, silnik, czy hamulce. Zwłaszcza zimowa porai ujemne temperatury dają mu się mocno we znaki. Źle obsługiwany zemścisię kłopotami z uruchomieniem silnika. Przedstawiamy test akumulatorówsamochodowych, bo to o nich mowa, przeprowadzony przez specjalistów zGTU.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019