Wyszukiwałeś:

AKTIV

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AKTIV

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Innowacyjny Volkswagen

Instytut badawczy z Kolonii Center of Automotive uznał markę Volkswagen zanajbardziej innowacyjną. Niemiecki producent samochodów koncentruje sięna wykorzystaniu elektroniki do poprawy bezpieczeństwa.

 

MAN: naukowcy dla bezpieczeństwa

Naukowcy zaprezentowali w siedzibie MAN Nutzfahrzeuge w Monachium wyniki ich dwui półrocznej pracy naukowej dotyczącej przede wszystkim tego, jak zapomocą nowoczesnych technologii komunikacyjnych w przyszłości zwiększyćbezpieczeństwo i efektywność ruchu ulicznego.

 

MAN: projekt poprawy bezpieczeństwa na drogach AKTIV zakończony sukcesem

MAN Nutzfahrzeuge i partnerzy programu naukowo-badawczego AKTIV zakończyliczteroletnie badania w zakresie bezpieczeństwa drogowego. Partnerzyprojektu opracowują inteligentne systemy wspomagania w ruchu drogowym,które w przyszłości mogą się przyczynić do znacznego obniżeniaryzyka powstawania korków i wypadków na drogach.

 

44 kolejne Urbino w Niemczech

Związek komunikacyjny regionu Mittlerer Niederrhein (KooperationsgemeinschaftMittlerer Niederrhein, KMN), zrzeszający 5 przewoźników ze środkowejczęści Nadrenii-Westfalii, wybrał w przetargu na nowe autobusy – jużpo raz trzeci – ofertę Solarisa. Dostawa pierwszych z 44 komfortowych iniskopodłogowych miejskich Urbino rozpocznie się w połowie kwietnia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019