Wyszukiwałeś:

AMG X

GT X

. Znaleziono 143 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AMG GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 143 wszystkich):

Mercedes AMG GT w dwóch wersjach

Mercedes-Benz szykuje nowy model sportowy, który ma zastąpić SLSa.Ostatnio informowaliśmy o pierwszych szczegółach technicznych. Dziświemy, że pojawią się dwie wersje AMG GT.

 

AMG GT: Gra na nerwach konkurencji

Stuttgart znów to zrobił. Niemcy znów pokazali konkurencji ktowyznacza trendy. Najnowszy Mercedes AMG GT jest dowodem na to kto w motoryzacjimusi gonić a kto ciągle jest tym niedoścignionym.

 

Znamy polskie ceny Mercedesa AMG GT

Na trwającej jeszcze wystawie samochodowej w Paryżu świętuje swojąświatową premierę, a my już znamy jego ceny na polskim rynku. CennikMercedesa AMG GT zaczyna się od ponad 550 tys. zł.

 

Czarna seria Mercedes AMG GT

Już niebawem na europejskich drogach pojawi się nowy Mercedes AMG GT, a jużpojawiają się spekulacje na temat mocniejszych wariantów.

 

Mercedes AMG-GT S: Młot na Porsche

Telefon dostałem późno, bo popołudniu dzień przed. Informacja była krótka – Tor Kielce i nowy model Mercedesa. Nikt, będąc na moimmiejscu, nawet przez chwilę nie wahał by się. Potwierdziłem: Jadę! Od tejchwili licznik zaczął odliczać minuty do spotkania z „bestią”AMG-GT.

 

Mercedes-AMG GT S: Chirurgiczne cięcie

Na ten dzień czekałem z niecierpliwością, jak Mike Tyson na kolejnąrandkę. Wyprawa na tor w Poznaniu i kilka godzin z samochodami AMG,wśród których najważniejszą gwiazdą był AMG GT S. Popierwszym kontakcie z tym autem w Kielcach czułem niedosyt, ale dziś najemsię do syta. Nic mnie nie powstrzyma!

 

Przyłapaliśmy Mercedesa AMG GT Black Series na testach!

Na torze Spa-Francorchamps przypadkiem trafiliśmy na testy zamaskowanego prototypu Mercedesa-AMG GT. Wszystko wskazuje na to, że Niemcy przeprowadzająkolejne próby wersji Black Series.

 

Mercedes-AMG GT S od RevoZport

Niemiecki tuner przygotował pakiet, który uatrakcyjnia wyglądaMercedesa-AMG GT S, ale przede wszystkim dostarcza większej mocy. Zobacz, ilemocy RevoZport wykrzesało z 4-litrowego silnika AMG.

 

Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna zapowiedź

Do targów Paryż Motor Show pozostało już tylko ponad 2 tygodnie.Mercedes uznał, że to najwyższy czas, by zapowiedzieć auto, którebędzie jedną z premier na targach w Paryżu. Mowa tu o Mercedesie-AMG GT CRoadster.

 

Mercedes AMG GT R ? znamy polskie ceny

Polskie przedstawicielstwo marki Mercedes ujawniło ceny najbardziejekstremalnego modelu dostępnego w sprzedaży, czyli AMG GT R.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "AMG GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019