Wyszukiwałeś:

AMI X

Lipsk X

2006 X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AMI Lipsk 2006

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Premiera Forda Focusa CNG

Podczas międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AMI Lipsk zostaniezaprezentowany nowy Ford Focus CNG. Na wspólnym stoisku Forda oraz firmyCNG-Technik GmbH można będzie zobaczyć nowy, "ekologiczny" produkt koncernuzasilany gazem ziemnym.

 

Smart Forfour zasilany LPG

Na targach motoryzacyjnych AMI Lipsk 2006 Smart zaprezentuje kolejny samochódzasilany gazem ziemnym. Po prezentacji modelu Fortwo CNG przyszła kolej namodel Forfour napędzany płynną odmianą gazu LPG.

 

Targi AMI rozpoczęte!

Dniami prasowymi rozpoczęły się dziś (31.03.) Międzynarodowe TargiSamochodowe AMI Lipsk 2006. Ta największa w regionie EuropyŚrodkowo-Wschodniej impreza motoryzacyjna potrwa do 9 kwietnia.

 

Skoda Roomster na AMI Lipsk

Na stoisku Skoda Auto w Lipsku odbyła się oficjalna premiera modelu Roomster.Czy nowy produkt czeskiej marki okaże się podobnym hitem sprzedażowym jakmodele Fabia i Octavia?

 

"Tak" roadstera

Saksońska firma Funke&Will AG zaprezentowała podczas trwającychtargów AMI Lipsk drugą generację modelu Yes Roadster.

 

AMITEC 2006 - motoryzacja od kuchni

Obok tegorocznych targów samochodowych AMI w Lipsku po raz kolejny zostałyzorganizowane targi branżowe AMITEC. Jako jedne z największych, typowofachowych w tej części Europy zgromadziły ponad 232 wystawców, międzyinnymi z Niemiec, Polski, Czech, a nawet Chin.

 

Wolfgang Marzin: 'Nie ma rywalizacji z Frankfurtem'

Targi samochodowe AMI w Lipsku rozwijają się coraz prężniej i zdobywającoraz większą popularność. O tym jak prezentuje się ten ŚrodkowoeuropejskiSalon Samochodowy na tle wystaw zagranicznych i jaki wkład ma w tym Polskazapytaliśmy w naszym specjalnym wywiadzie Prezesa Zarządu Targów Lipskich,Wolfganga Marzina.

 

Nowe centrum CKD Skoda Auto

Wczoraj (4 maja) odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum Skody w czeskimMlada Boleslav. Zadaniem nowego obiektu będzie przede wszystkim przygotowywanieoraz wysyłka do zagranicznych montowni elementów używanych do montażupojazdów marki Skoda.

 

Skoda Roomster od lipca w Polsce

Najnowszy produkt Skody, model Roomster ma być odpowiedzią czeskiej marki nanowe wymagania rynku w segmencie aut kompaktowych i kombivanów. Z połączeniakilku rozwiązań Fabii i Octavii II wyszedł model rozmiarami plasujący się wniszowej w Polsce klasie MPV z aspiracjami przeprowadzenia małej rewolucjirównież w segmencie C.

 

AMI Lipsk 2008 cz. II

 

Zobacz jakimi autami poruszali się prominenci oraz sprawdź jakie samochody zagościły na tegorocznej wystawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "AMI Lipsk 2006".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021