Wyszukiwałeś:

Abarth

. Znaleziono 273 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Abarth

Spróbuj też wyszukać: abarth stilo cinquecento laguna gt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 273 wszystkich):

Fiat 500 Abarth nadjeżdża

Dwa tygodnie przed oficjalną premierą na targach w Genewie, przy okazjiotwarcia nowej siedziby w Turynie przedstawiono pierwsze zdjęcia oraz danetechniczne Fiata 500 Abarth.

 

Abarth - tanie ściganie

Po latach nieobecności na europejskim rynku wreszcie powraca marka Abarth,znana z licznych i spektakularnych sukcesów sportowych. Symbolem markijest skorpion - znak zodiaku jej założyciela, Carlo Abartha oraz synonimwielkich emocji. Ten sam znak zdobić będzie dwie sportowe produkcje Fiata -Grande Punto Abarth oraz 500 Abarth, które od kilku dni można nabyćtakże w Polsce.

 

Abarth na wodę

Abarth wkracza w świat sportów motorowodnych dzięki swojej pierwszejłodzi Powershore, którą marka sygnuje własnym niepowtarzalnym stylem iosiągami.

 

Rajdowy Abarth 500

Z okazji 51. Rajdu San Remo firma Abarth zaprezentowała swój ostatniskarb: mowa o Abarth 500 R3T, który w roku 2010 zainauguruje pucharpromującym go w świecie rajdowym.

 

Abarth 500: Potrafi ukąsić

Kiedy w 2007 roku wpierw na wystawie w Genewie mogliśmy świętowaćpowrót marki Abarth (z modelem Grande Punto), a kilka miesięcypóźniej Fiat zaprezentował wskrzeszoną do życia"pięćsetkę", stało się jasne, iż prędzej czy późniejdojdzie do połączenia obu tych legend. Nie minął rok i światło dzienneujrzał Abarth 500, auto, które już na starcie wzbudza niezwykle ogromneemocje. Czy słusznie?

 

Fiat 124 Abarth (1972 - 1974)

Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Moto Nostalgia jużniebawem, rozpoczynamy więc cykl artykułów o autach, którebędzie można zobaczyć na własne oczy podczas majowej wystawy. Na początekFiat 124 Abarth.

 

Abarth w hołdzie marki z trójzębem na masce

Abarth do Genewy przywiezie model, który został stworzony w hołdzie Maserati. W Szwajcarii będzie można oglądać Abartha 695 Tributo Maserati.

 

Abarth 595: Jadowity skorpion w Genewie

Abarth na swoim stoisku w Genewie oprócz specjalnej wersji modelu 500, który został stworzony by uczcić legendarną markę Maseratizaprezentuje również model Abarth 595.

 

Najszybszy Abarth w historii - 695 biposto

W Genewie na stoisku koncernu Fiat mogliśmy podziwiać auto, które jestnawiązaniem do modelu pokazanego na targach genewskich w 1964 roku - modeluFiat Abarth 695.

 

Abarth 500X z mocą 170 KM

Włosi szykują duże tąpnięcie. W 2017 roku na rynku ma pojawić siębezpośredni konkurent MINI Countrymana Cooper S - Abarth 500X. Zobacz, coszykuje marka spod znaku skorpiona.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019